На сьогоднішній день існують сотні різних варіантів виконання димарів. Якщо Ви не фахівець, то самостійно розібратися в їх особливостях буде дуже складно,
обрати недорогі котли.
Найчастіше вибір робиться між маркою сталі AISI 321 товщиною 0,5 мм та маркуванням сталей з нержавіючої сталі AISI 430, товщиною 1 мм. Також бувають випадки, коли добірку включають AISI 439 і товщиною 0,8мм. Багато покупців дійшли висновку, що сталь марки AISI 430 з товщиною 1мм краще стане марки AISI 321, що має товщину всього 0,5 мм.
У дитинстві ми всі були привчені до того що чим більше, тим надійніше. Насправді все з точністю до навпаки! У цьому випадку йдеться не про товщину сталі, а про хімічний склад та хімічні властивості. Ми можемо запропонувати вам найкращі димарі.
Яка причина того, що
димоходи для твердопаливних котлів ціна , зроблені з нержавіючої сталі, іржавіють? Найчастіше причиною є не якісний димар, а неправильний вибір сталі димаря. Важливим ворогом для димохідних систем є кислота, яка практично завжди присутня у конденсаті. Цю кислоту з часом повільно, але наполегливо руйнує наш димар. Кислоти, що утворюються під час горіння палива. Це ще не все! Різні хімічні процеси, що відбуваються при згорянні палива, ми отримуємо три різні види кислот: Вугільна кислота. В результаті взаємодії розчинного у воді вуглекислого газу та водяної пари утворюється вуглекислий газ. Натуральна сірчана кислота. Утворення відбувається в результаті взаємодії сірчаного ангідриду СO3, що міститься у всіх газах, що відходять печей (особливо працюють на дизельному паливі), і парів води. Азотоксин. При взаємодії діоксиду азотного, що виділяється в процесі горіння, і парів води, що утворюються при цьому.