Правильний димаp і неправильний, у чому відмінність?

Розрізняються за маркою сталі, якістю зварного шва та щільністю термоізоляції в утеплювальних елементах. Є упаковка для гарантії та документації на димарі.

Правильне влаштування димоходу.

Труба зварена, з безперервним швом встик, в середовищі інертних газів. Плазмова TIG-зварювання встик. Якісна термоізоляція, яка не спікається з часом. Хомут з'єднувальний входить до комплектації кожного виробу. У кожній упаковці є інструкція з експлуатації. Якість димоходів підтверджено Сертифікатом Відповідності Держстандарту України, сертифікатом пожежної безпеки та санітарно-епідеміологічним висновком. Великий номенклатурний ряд виробів, що дозволяє складання димоходи для твердопаливних котлів будь-якої складності. Гарантія Наявність каталогів та брошур. Кожен елемент димоходів поставляється упакованим у картонну гофрокоробку, що запобігає механічним пошкодженням при транспортуванні та зберіганні. На кожній коробці та елементі є етикетка зі штрих-кодом, де вказано найменування, код та типорозмір виробу.

Що таке неправильний димар.

Труба зварена внахлест, точковим зварюванням. З'єднання труби на замок фальца. Неякісне забиття не термостійкою ізоляцією. Хомут сполучний у комплектацію не входить. Відсутність інструкції з експлуатації. Відсутність сертифікатів або відмовних листів. Дуже тонкий номенклатурний ряд. Відсутність гарантійних зобов'язань. Відсутність ознайомлювальних матеріалів. Немає жодних розпізнавальних знаків. Відсутність гофротари ускладнює транспортування та зберігання. Ізолятор намокає та руйнується при неправильному зберіганні. Відсутність маркування на трубах. купити котел твердопаливний довготривалого горіння

Читайте інші статті про димарі

Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda