Помилки монтажу димохідних систем

У прагненні заощадити на монтажних роботах клієнти часто звертаються до нефахівців. Що з цього виходить? Даємо приклади у цій статті.
Найчастіша помилка - недостатня висота димохідних систем. По-перше, існує небезпека займання. По-друге, швидше за все, будуть проблеми з тягою.

Друга помилка - недотримання норм пожежної безпеки при проході через перекриття та стіни.


Ще одна помилка – вибір неякісного комін сендвіч з нержавіючої сталі. Ізоляція в цій димарі спеклася, а внутрішній контур від температури згорнуло у вузол. Зверніть увагу на заклепки у верхній частині трійника. Не варто економити на димарі! Це одна з найбільш пожежонебезпечних елементів опалювальної системи. За статистикою більшість пожеж відбувається або через неякісний димар, або неякісний монтаж димоходу і прохід через перекриття\стіни\дах. Тому димар потрібно вибирати не за принципом ціни, а дивитися в першу чергу на якість виконання, термін гарантійних зобов'язань та відгуки, що зрештою виливається у вашу безпеку.

    Корозія шва. Під час експлуатації купити твердопаливний котел в україні такий шов "розійдеться", а сам димар "розкриється".

    Помилки зберігання елементів димоходу, які унеможливлюють використання таких елементів, призводять до їх пошкодження. Край димоходу погнутий, стикувати його буде важко.

      Застосування великої кількості відводів та невчасне чищення димоходу

      У місцях відхилення від вертикалі, продуктів згоряння накопичується більше. Чим більше сажі, тим висока ймовірність виникнення димаря. Димар з кількома відводами, який регулярно експлуатували, і не чистили кілька років, у разі димаря, згорить як сірник. Тому щорічна (краще 2 рази на рік) ревізія та чищення димаря обов'язкові.

      Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
      Або Ви можете зателефонувати нам
      +380955182814
      Made on
      Tilda