Твердопаливний котел Marten Praktik MP-12 кВт

25700
грн.
Твердопаливний котел Marten Praktik потужністю 12 кВт призначений для опалення приміщення площею до 120 кв. метрів основними видами палива: антрацит, вугілля, дрова. Тривалість згоряння разового завантаження палива: 4-12 годин.
У комплект постачання входять:
  • Твердопаливний котел;
  • Паспорт;
  • Термометр.

Розрахунковий термін служби: 15 років
Офіційна гарантія: 3 роки
Доставка Новою Поштою: Безкоштовно.
Marten Praktik MP (Мартен Практик) – це одна з лінійок твердопаливних котлів вітчизняного виробництва. Компанія Marten відрізняється своєю інноваційністю, оскільки на виробництві опалювального обладнання використовується лише найякісніші матеріали, а також інноваційні технології збирання та комплектації. Все обладнання заводу – на найвищому рівні. Компанія дає довготривалу гарантію на експлуатацію своєї продукції, а також комплектуючі.

Marten Praktik MP (Мартен Практик)
є ТТ котел зі сталевим теплообмінником і ручним завантаженням палива. Управління котлом то, можливо механічне чи автоматичне – вплинув на вибір покупця. Кожна з таких комплектацій має переваги.

Котел Marten Praktik MP (Мартен Практик) має традиційну форму паралелепіпеда з подвійними стінками. У виробництві даної серії котлів використана сталь товщиною 4мм. Верхній корпус покритий шаром порошкової фарби, що надає котлу естетичного вигляду. З внутрішньої сторони є шар теплоізоляції для затримки тепла всередині котла.

Корпус котла складається з теплообмінника та топкової камери. У топковій камері присутні колосникові грати. Ґрати – водоохолоджувані та безшовні, що говорить про тривалість її експлуатації. Розміри камери згоряння дозволяють завантажити паливо на 4-12 годин безперервної роботи.

Управління Marten Praktik MP (Мартен Практик) може бути за допомогою механічного регулятора тяги або за допомогою електронного блоку. У комплектації з електронним блоком також нагнітальний вентилятор.
Доставка без попередньої оплати за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення по всій території України БЕЗКОШТОВНА
  • Для покупців із будь-якого міста (села) України діє доставка.
  • Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дні, залежно від вашого місця проживання.
  • Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже наступного дня після замовлення, без попередньої оплати (оплата при отриманні).
  • Після відвантаження ви отримаєте смс із номером декларації та зможете самі відстежувати переміщення вантажу
Наші контакти
Зателефонуйте нам прямо зараз!
+38 (097) 247 - 97 - 63
+38 (095) 518 - 28 - 14

м. Київ, вул. Л. Руденко, 6А
БЦ "Колізей"
Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda