Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ підбір котла для вашого будинку
Відправляємо без передоплати
Безкоштовна доставка прямо до будинку

Твердопаливні котли Мартен

З можливістю встановлення електричного ТЕНу
З тривалістю горіння 6-16 годин
У 3 рази економічніше, ніж опалювати «по-старому» газом
Для орієнтиру сезон опалення будинку 100 м² газом ≈ 16 000 грн, а з котлом Мартен ≈ 6 000 - 10 000 грн за станом цін на травень 2019 року
Ви можете витратити на опалення будинку втричі менше вже цієї зими!
Щоб дізнатися, наскільки економічніший котел Мартен, ніж звичайна піч із газовим опаленням, ми зробили розрахунки за витратами на один опалювальний сезон (2018-19 р.)
Для будинку площею 100 кв. було встановлено казан Мартен 12 кВт за 20500 грн.
Раніше на опалення будинку за сезон господарі витрачали близько 16 000 грн. Після установки котла на опалення пішло втричі менше, — лише 6000 грн.* (це вартість машини готових до вживання сухих, колотих дров).
Економія очевидна - покупка котла виправдовує себе за 1 сезон (грудень-березень), і надалі дозволяє щорічно заощаджувати на паливі 70% протягом 12-15 років.
*Стан цін на газ на грудень 2019 року

Твердопаливні котли Marten Base

З можливістю встановлення терморегулятора та автоматики. Працює на всіх видах твердого палива – дрова, вугілля, паливні брикети. Тривалість горіння від 4 до 8 годин на одному завантаженні.

Котел Marten Base з плитою

Котел Marten PRAKTIK

Унікальним є те, що при спалюванні вологих дров ви не побачите ні конденсатів, ні смол. Тривалість роботи котла на одному завантаженні дров від 6 до 14 годин (іноді і більше), на вугіллі до 1 доби.

Котел Marten Comfort

Унікальним є те, що при спалюванні вологих дров ви не побачите ні конденсатів, ні смол. Тривалість роботи котла на одному завантаженні дров від 6 до 14 годин (іноді і більше), на вугіллі до 1 доби.
При виготовленні котлів Мартен використовується жароміцна, котельна сталь, гарантійний термін котла 5 років. Завантажувальна камера котла та теплообмінник виготовлені зі сталі завтовшки 5 міліметрів.
При необхідності твердопаливний котел Мартен можна доукомплектувати електро-ТЕНом потужністю 2 кВт, який оснащений механічним термостатом.

Ця комплектація дозволяє підтримувати температуру теплоносія в системі після завершення робочого циклу котла, не витрачаючи зайві гроші на покупку електричного котла.

Приєднувальні патрубки подачі-обратки і мають розмір 2 дюйми.

Особливу увагу хочеться приділити елементам, що закривають дверцята котла, це ручки гвинтового типу, який дозволяє з легкістю відкривати і надійно закривати дверцята.

В базову комплектацію котла Мартен від 10 до 40 кВт входить:
котел у зібраному вигляді, термометр осьовий, механічний регулятор тяги котла Regulus RT4 Ø 3/4, чавунний колосник, знімний короб для збору золи, гарантійний талон, інструкція експлуатації котла.

Розширена комплектація котла Мартен:
ТЕН електричний потужністю від 1 до 5 кВт, другий контур ГВП, електронна автоматика (контролер та вентилятор).
У сучасних реаліях питання опалення житлових та комерційних приміщень стоїть досить гостро. Більшість власників житла та інших об'єктів віддають перевагу автономній системі обігріву. Один із варіантів – застосування твердопаливного котла. Обладнання працює на дровах, вугіллі, пелетах, брикетах, що робить його практично універсальним. Одні з найбільш популярних пристроїв в Україні - твердопаливні котли Мартен.

Особливості обладнання

Для котлів Мартен характерний низка особливостей.
 • Надійне заводське складання та процес роботизованого зварювання. Це робить пристрої довговічними та міцними.
 • Обов'язкове тестування кожного агрегату під високим тиском.
 • Наявність колосників, що охолоджуються, виконаних з безшовної труби. Це збільшує термін експлуатації топки.
 • Дверні петлі з можливістю регулювання – чадний газ не має жодного шансу.
 • Максимальна тепловіддача пристрою завдяки водяній сорочці, якою оточена топка.
 • Можливість укомплектувати деякі котли Мартен варильною поверхнею - ви маєте універсальну піч для топки та приготування їжі.
 • Дров'яний казан бренду Мартен можна монтувати на водяну систему опалення відкритого та закритого типу з примусовою або природною циркуляцією. Максимальна площа приміщення, що опалюється, за допомогою вугільно-дров'яного котла – 980 м2.

Важливо: як альтернативне паливо краще вибрати дрова. Справа в тому, що деревина – сировина місцевого походження, а тому не схильна до серйозних коливань цін на ринку України.

Асортимент котлів Мартен

Якщо ви вирішили купити ТТ котел Мартен, ціна на який вигідна, варто знати, що його ККД становить від 80 до 90 %. Обслуговування та догляд за пристроями досить прості – лише раз на кілька днів необхідно чистити топку.

Завод випускає кілька моделей дров'яних казанів.

 1. Серія Marten Base. Раціональні та бюджетні моделі з діапазоном потужностей від 12 кВт до 18 кВт. Вибравши один із них, можна обігріти приміщення від 50 до 180 м². Їхня головна перевага – наявність варильної поверхні з однією або двома конфорками. Плита виготовлена із міцного чавуну. Топка агрегатів цієї серії в глибину від 59 до 63 см. Купуйте такий твердопаливний котел Мартен, і ви забудете про проблеми готування та обігріву приміщення.
 2. Серія Marten Comfort. Вугільно-дров'яні казани, які можна вважати універсальними. Для них використовують не тільки дрова або антрацит, але тирсу, тріски, гілки та іншу сировину, яка підтримує горіння. У цій серії представлено обладнання з діапазоном потужностей від 12 до 98 кВт. Максимальна площа приміщення, що обігрівається – 1000 м2. Такий твердопаливний котел Мартен можна купити для обігріву складських і невеликих виробничих приміщень, ферм, великого котеджу, адміністративних будівель. Усього одна закладка палива, і агрегат із цієї серії здатний працювати від 6 до 24 годин
 3. Серія Marten Comfort Pellet. Ці пристрої працюють на пелетах. Причому не тільки на деревних, але і на агро-або виконаних з лушпиння соняшника. Тут діапазон потужностей варіюється в межах від 20 квт до 98 квт. Максимальна площа приміщення, що обігрівається – 1000 м2. ККД котлів цієї серії становить 92%. Все завдяки тому, що пелети мають низький відсоток вологості. Час автономної роботи котла Мартен Comfort Pellet на одному завантаженні – до трьох діб.

Завод-виробник забезпечує гарантію 36 місяців на будь-яку модель твердопаливного котла Мартен, який можна купити вже зараз.

Як визначити потужність обладнання

Перш ніж купити котел на дровах Мартен у Дніпрі чи будь-якому іншому місті України, варто визначитися з його потужністю. Формула для розрахунку виглядає так - 1 кВт потужності здатний опалити 10 м2 приміщення. Тобто, на котедж або будь-який інший будинок площею 100 м. квадратних буде потрібно котел потужністю 10 кВт. Краще взяти з невеликим запасом 15-20%, щоб одержати високий ККД. Отже, оптимальна модель агрегату для будівлі такою площею – 10-12 кВт.

Під час встановлення котла слід спиратися на інструкцію виробника.

Купити казан на дровах Мартен у Дніпрі ви можете в інтернет-магазині «Центр тепла». Експерти компанії проведуть необхідні консультації, підберуть обладнання під вихідні дані приміщення. Товар бренду Мартен вирушає Україною в будь-яке місто в гранично стислі терміни.

Поспішайте купити ТТ котел Мартен за ціною виробника!
Офіційна гарантія від заводу-виробника - 5 років
Купуючи продукцію у виробника, ви отримуєте гарантію якості терміном на 5 років.
Якщо протягом цього часу буде виявлена несправність, що виникла з нашої вини, здійснимо ремонт безкоштовно.

7 переваг твердопаливних котлів Мартен, які будуть економити більше 30% ваших грошей щосезону,
протягом 10-15 років

Висока якість складання та зварювального шва - вище за аналогічні котли.
Високий ККД за рахунок трубчастого теплообмінника та колосників, що охолоджуються.
Круглий вихід під димар — не потрібно витрачати гроші на перехідник.
Термін служби 12-15 років - виготовлені з жароміцної котлової сталі завтовшки 3-5 мм.
Автоматизовані моделі - механічна та електронна системи управління.
Зручно користуватися - великі дверцята, рухомі колосники та топка з верхнім завантаженням.

Чому понад 1000 людей щорічно купують у нас твердопаливні котли?

Термін служби 12-15 років
Найновіша техніка та сучасні методики (лазерне різання, роботизоване зварювання) дозволяють виробляти якісні котли, які прослужать не менше 12 років.
1
Інженери постійно працюють над створенням нових моделей, які відповідають вимогам споживачів. На сьогодні розроблено 20 видів котлів тривалого горіння потужністю від 10 до 100 кВт.
В офісі працюють співробітники, які вкладають у роботу весь свій досвід та знання. Ви отримаєте розгорнуту консультацію по всіх моделях та поради, як правильно користуватися котлом, щоб заощаджувати на опаленні.
Понад 20 видів котлів
2
Кваліфіковані спеціалісти
3
Доставка без попередньої оплати за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення по всій території України БЕЗКОШТОВНА
 • Для покупців із будь-якого міста (села) України діє доставка.
 • Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дні, залежно від вашого місця проживання.
 • Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже наступного дня після замовлення, без попередньої оплати (оплата при отриманні).
 • Після відвантаження ви отримаєте смс із номером декларації та зможете самі відстежувати переміщення вантажу
Наші контакти
Зателефонуйте нам прямо зараз!
+38 (097) 247 - 97 - 63
+38 (095) 518 - 28 - 14

м. Київ, вул. Л. Руденко, 6А
БЦ "Колізей"
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Введите свои данные чтоб мы смогли с вами связаться и обсудить все детали по доставке и оплате выбранного котла
Ваше имя
Введите ваше имя
Ваш телефон
Введите ваш телефон
Made on
Tilda