Твердопаливний котел Marten Praktik MP-25 кВт

32200
грн.
Твердопаливний котел Marten Praktik потужністю 25 кВт призначений для опалення приміщення площею до 250 кв. метрів основними видами палива: антрацит, вугілля, дрова. Тривалість згоряння разового завантаження палива: 4-12 годин.
У комплект постачання входять:
  • Твердопаливний котел;
  • Паспорт;
  • Термометр.

Розрахунковий термін служби: 15 років
Офіційна гарантія: 3 роки
Доставка Новою Поштою: Безкоштовно.
Економічний твердопаливний котел ТМ «MARTEN» серії Marten Praktik є автономним твердопаливним водогрійним котлом тепловою потужністю 25 кВт (для приміщень до 250 м кв).

Економічні твердопаливні котли тривалого горіння Marten Praktik призначені для опалення побутових, виробничих та інших приміщень, в яких обладнана система центрального опалення, для підготовки та подачі тепла на технологічні потреби з використанням як паливо дров, деревних відходів, тирси та торфу. кам'яного вугілля.

Конструкція ощадливого котла Marten Praktik 25 кВт дозволяє максимально ефективно використовувати тепло, яке виділяється при спалюванні різних видів низькокалорійного твердого палива, при цьому найбільша теплопродуктивність котла досягається при спалюванні антрациту.

Експлуатація котла можлива лише у режимі ручного подавання твердого палива. Це надійний, високоефективний економічний опалювальний котел з котлової сталі 4 мм, не вимогливий до якості палива.

Конструктивно котел Marten Praktik 25 кВт є збірно-зварною конструкцією, що складається з корпусу з камерою згоряння (топкою). Конвекційна частина котла складається із теплообмінника. Колосники виконані з товстостінних, безшовних, водоохолоджуваних труб, що унеможливлює їх прогорання. Камера згоряння по периметру має водяну сорочку, що дозволяє досягти ККД в 85%. Двері виготовлені за принципом сендвіч-панелі, це дозволяє берегти користувача від опіків у процесі експлуатації. Додатково по периметру двері ущільнюються керамічним шнуром, який не пропускає дим і запах гару в приміщення, а щоб зберегти герметичність топки, навіть через тривалий час, на котлі встановлені петлі. Корпус котла надійно захищений порошковим фарбуванням. На фасаді розташований електронний термометр.

Конструкцією економічного твердопаливного котла Marten Praktik 25 кВт передбачена можливість встановлення механічного регулятора тяги (регулятор тяги не входить у комплект поставки, поставляється окремо). Також передбачена можливість керування процесом горіння за допомогою електронного блоку керування та вентилятора (блок керування та вентилятор не входить до комплекту постачання).

ПЕРЕВАГИ КОТЛА MARTEN PRAKTIK 25 кВт:
➤ Містка завантажувальна камера;
➤ Великий ефективний теплообмінник;
➤ Повноцінна теплоізоляція;
➤ Великі регульовані дверцята;
➤ Порошкове фарбування;
➤ Місткий зольний ящик;
➤ Можливість встановлення електронного блоку автоматики;
➤ наявність посадкового місця під механічний регулятор тяги;
➤ Гарний зовнішній вигляд;
➤ Захист від опіків;
➤ Середній термін служби – мінімум 15 років;
➤ Гарантійний термін експлуатації котла – 36 місяців від дати продажу;
➤ Безкоштовна адресна доставка.
Доставка без попередньої оплати за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення по всій території України БЕЗКОШТОВНА
  • Для покупців із будь-якого міста (села) України діє доставка.
  • Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дні, залежно від вашого місця проживання.
  • Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже наступного дня після замовлення, без попередньої оплати (оплата при отриманні).
  • Після відвантаження ви отримаєте смс із номером декларації та зможете самі відстежувати переміщення вантажу
Наші контакти
Зателефонуйте нам прямо зараз!
+38 (097) 247 - 97 - 63
+38 (095) 518 - 28 - 14

м. Київ, вул. Л. Руденко, 6А
БЦ "Колізей"
Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda