Твердопаливний котел Marten Comfort 24 кВт

50300
грн.
Твердопаливний котел тривалого горіння Marten Comfort MC-24 потужністю 24 кВт призначений для опалення приміщення площею до 240 кв. метрів основними видами палива: антрацит, вугілля, дрова. Тривалість згоряння разового завантаження палива: 8-24 години.
У комплект постачання входять:
  • Твердопаливний котел;
  • Вентилятор М+М;
  • Блок керування Tech;
  • Кочерга;
  • Паспорт.
Розрахунковий термін служби: 15 років
Офіційна гарантія: 3 роки
Доставка Новою Поштою: Безкоштовно
Котел на твердому паливі тривалого горіння марки Marten Comfort MC-24 кВт можуть опалювати будівлі, площа яких не перевищує 180 метрів.

Порівняно з іншими марками, цей виріб не дуже дорогий, проте дешевизна не позначається на його робочих якостях. Його виготовляють із спеціальної марки сталі, яка легко може витримати високу температуру.

Камера для завантаження палива є достатньо об'ємною. Проте сам котел швидше мініатюрний, і дозволяє економити місце.

Побутові котли на твердому паливі тривалого горіння даної серії легко чистяться, тому що топка має окремі двері, а колосники очищаються автономно.

При повному завантаженні котел обігріває будинок протягом 8-12 годин. Час роботи залежить від виду палива. Даний виріб здійснює свої функції за будь-якого пального. Це може бути вугілля, дрова, брикети чи просто деревні відходи. Головне, щоб горючий матеріал був твердим, а не рідким.

Завдяки особливостям конструкції та матеріалам для теплоізоляції, ККД дуже високий
Плюси котлів марки Marten Comfort MC:
1. Компактність.
2. Великий ККД.
3. Універсальність.
4. Відповідність стандартам, ухваленим у Європі.
5. Економічність.
6. Естетичний та функціональний дизайн


Вдалий дизайн дозволяє монтувати це опалювальне обладнання в будь-якому приміщенні. Його димар встановлений вертикально, тому котел можна встановити прямо біля стіни. Заявлений термін служби – 15 років, причому три роки власник отримує гарантію.

На відміну від газового обладнання на цю модель не потрібні документи, які дозволяють його монтаж. Достатньо заводської стандартної документації. Вона видається при покупці котла абсолютно безкоштовно.

Купити котел на твердому паливі тривалого горіння у нас означає забезпечити безкоштовну доставку даного обладнання до місця монтажу.
Доставка без попередньої оплати за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення по всій території України БЕЗКОШТОВНА
  • Для покупців із будь-якого міста (села) України діє доставка.
  • Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дні, залежно від вашого місця проживання.
  • Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже наступного дня після замовлення, без попередньої оплати (оплата при отриманні).
  • Після відвантаження ви отримаєте смс із номером декларації та зможете самі відстежувати переміщення вантажу
Наші контакти
Зателефонуйте нам прямо зараз!
+38 (097) 247 - 97 - 63
+38 (095) 518 - 28 - 14

м. Київ, вул. Л. Руденко, 6А
БЦ "Колізей"
Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda