Твердопаливний котел Marten Base MB-18 18 кВт

22900
грн.
Твердопаливний котел Marten Base-18 потужністю 18 кВт призначений для опалення приміщення площею до 180 кв. метрів основними видами палива: антрацит, вугілля, дрова. Тривалість згоряння разового завантаження палива: 5-8 годин.
До комплекту поставки входять:
  • Твердопаливний котел;
  • Паспорт;
  • Термометр.

Розрахунковий термін служби: 10 років
Офіційна гарантія: 3 роки
Доставка Новою Поштою: Безкоштовно.
Твердопаливний котел на дровах Marten Base MB-18 кВт – це великий котел з потужністю 18 кВт, який здатний підтримувати комфортабельну температуру на площі до 180 квадратних метрів. Котел встановлюється на підлогу та легко підключається до будь-яких систем опалення, нагріваючи воду у місткому баку ємністю 47 літрів. Твердопаливний котел на дровах швидко розігрівається до потрібної температури, а разового завантаження палива вистачає на 5-8 годин роботи, залежно від встановленої потужності – від 30% до 100%.

Особливістю котла Мартен Бейс 18 кВт є велика глибока топка (570 мм), яка дозволяє завантажувати дрова до 50 см, не витрачаючи час на додаткове різання дров.

Українська компанія Marten виготовляє надійні опалювальні котли на дровах за європейськими технологіями. Листи якісної котлової сталі товщиною 3 мм обробляються на автоматизованій лінії, перетворюючись на деталі майбутнього котла. Ці деталі подаються на другу лінію зі спеціальними роботизованими зварюваннями, які з високою точністю зварюють цільну конструкцію та гарантують відмінну якість кожного продукту.

Використання таких технологічних рішень дозволяє гарантувати роботу котла протягом 3 років, при розрахунковому терміні служби котла Мартен Бейс 18 кВт більше 10 років. Нормальний догляд за котлом не вимагає жодних складних операцій: своєчасне чищення камери згоряння та колосників від золи та нагару, чищення димоходу та стеження за температурою та тиском у камері з водою гарантують нормальну роботу на будь-якому виді палива. Котел Marten Base 18 кВт забезпечить економне опалення на дровах, антрациті або брикетах.

Цей та інші економічні дров'яні котли ви можете купити на нашому сайті. Якщо ви сумніваєтеся, які характеристики потрібні для вашого будинку або дачі - задайте консультанту питання, що вас цікавлять. Отримавши пораду та оформивши покупку з будь-яким способом оплати, ви отримаєте безкоштовну доставку по всій Україні Новою Поштою.
Доставка без попередньої оплати за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення по всій території України БЕЗКОШТОВНА
  • Для покупців із будь-якого міста (села) України діє доставка.
  • Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дні, залежно від вашого місця проживання.
  • Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже наступного дня після замовлення, без попередньої оплати (оплата при отриманні).
  • Після відвантаження ви отримаєте смс із номером декларації та зможете самі відстежувати переміщення вантажу
Наші контакти
Зателефонуйте нам прямо зараз!
+38 (097) 247 - 97 - 63
+38 (095) 518 - 28 - 14

м. Київ, вул. Л. Руденко, 6А
БЦ "Колізей"
Click to order
Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda