Твердопаливний котел Marten Base MB-17V 17 кВт

23900
грн.
Твердопаливний котел Marten Base-17V потужністю 17кВт із варильною поверхнею призначений для опалення приміщення площею до 170 кв. метрів основними видами палива: антрацит, вугілля, дрова. Тривалість згоряння разового завантаження палива: 5-8 годин.

У комплект постачання входять:

 • Твердопаливний котел;
 • Паспорт;
 • Термометр.

Розрахунковий термін служби: 10 років;
Офіційна гарантія: 3 роки;
Доставка Новою Поштою: Безкоштовно.
Твердопаливний котел з варильною плитою Marten Base – це котел, призначений як для опалення приміщень, так і для підігріву або приготування їжі.

Обігрів приміщень таким котлом здійснюється одночасно двома способами:

 1. Через систему опалення теплоносієм (водою). При цьому обігріваються всі приміщення в будинку, незалежно від їхньої віддаленості від котла.
 2. За допомогою конвекції через чавунну плиту котла. У цьому випадку котел нагріває приміщення, в якому він знаходиться.

Твердопаливні котли з варильною поверхнею залежно від потужності мають одну (12 кВт) або дві (17 кВт) камфорки. У котлах потужністю 17 кВт одна камфорка закривається повністю, цілісним млинцем. Друга камфорка закривається набором кілець різного діаметра, які дозволяють регулювати розмір отвору.

Котли потужністю 17 кВт. має глибоку топку, яка дозволяє топити котел дровами довжиною понад 50 см. що дуже зручно при заготівлі дров.

Всі котли цієї серії виготовляються зі сталі товщиною 3 мм. Такої товщини достатньо, щоб котел служив не менше 10 років. Як колосники використовується цільнотягнута безшовна труба, яка тягнеться з котлів сталі. Цей тип колосників збільшує ефективність котла.

Для поліпшення тепловіддачі у верхній частині камери топки, перед теплообмінником вварені ще кілька труб, аналогічних тим що застосовуються в колосниках. Вони розбивають та затримують потік димових газів, працюють як своєрідні турбулізатори.

Горіння котла управляється механічним терморегулятором, який не залежить від електрики, тому і твердопаливний котел плита теж енергонезалежний. Ця перевага є актуальною там, де часто відключають електрику.

Твердопаливний котел із плитою може монтуватися в одну опалювальну систему із газовим або електричним котлом. Також він працює як у системі відкритого типу (самотечної), так і в системі опалення закритого типу з насосом.

Твердопаливні котли з варильною плитою мають такі переваги:

 • Якість та безпека котла визначається якістю виробництва, на якому котли варяться зварювальними роботами та підтверджується сертифікатами відповідності та наявністю дозвільної документації на виробництво котлів.
 • Універсальність. Твердопаливний котел з плитою працює на будь-якому твердому паливі, можна сказати, що він всеїдний.
 • Наявність варильної поверхні дозволяє розігрівати чи готувати їжу.
 • Енергонезалежність. Для роботи котла не потрібна електроенергія.
 • Глибока топка. У котлі потужністю 17 кВт. топка довжиною 63 см. дозволяє топити котел 50 сантиметровими дровами.
 • Зручний совок для збирання золи вбудований у котел.
 • Колосники якими циркулює вода підвищують ефективність котла.
 • Механічний термометр (поставляється у комплекті з котлом) дозволяє контролювати температуру котла.
Доставка без попередньої оплати за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення по всій території України БЕЗКОШТОВНА
 • Для покупців із будь-якого міста (села) України діє доставка.
 • Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дні, залежно від вашого місця проживання.
 • Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже наступного дня після замовлення, без попередньої оплати (оплата при отриманні).
 • Після відвантаження ви отримаєте смс із номером декларації та зможете самі відстежувати переміщення вантажу
Наші контакти
Зателефонуйте нам прямо зараз!
+38 (097) 247 - 97 - 63
+38 (095) 518 - 28 - 14

м. Київ, вул. Л. Руденко, 6А
БЦ "Колізей"
Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda