Твердопаливний котел Marten Base MB-15 15 кВт

19900
грн.
Твердопаливний котел Marten Base-15 потужністю 15 кВт призначений для опалення приміщення площею 150 кв. метрів основними видами палива: антрацит, вугілля, дрова. Тривалість згоряння разового завантаження палива: 5-8 годин.
У комплект постачання входять:
  • Твердопаливний котел;
  • Паспорт;
  • Термометр.

Розрахунковий термін служби: 10 років
Офіційна гарантія: 3 роки
Доставка Новою Поштою: Безкоштовно.
Marten – українська компанія, яка займається виробництвом якісних котлів за європейськими технологіями. Український твердопаливний котел Marten Base MB-15 кВт є якісним котелом середньої потужності, який може використовуватися для опалення кімнат загальною площею до 150 квадратних метрів. Наприклад, приватного будинку, дачі чи господарських приміщень. Якісні матеріали та надійна конструкція дозволяють при правильному догляді безперервно експлуатувати котел 10 і більше років.

Твердопаливні котли українського виробництва відрізняються гарною конструкцією, що дозволяє отримати оптимальні 76% ККД на будь-якому виді палива. Ця конструкція дозволяє котлу нормально працювати на найпоширеніших видах твердого палива: антрациті, дровах або паливних брикетах. Надійні твердопаливні котли виготовляються на автоматизованій лінії з використанням спеціальної котлової сталі завтовшки 3 мм. На готовий виріб наноситься спеціальна порошкова фарба, яка не псується впливом високої температури.

Твердопаливні котли Мартен Бейс 15 кВт встановлюються на підлогу та простим способом підключаються до системи опалення. Для роботи котла не потрібне додаткове електроживлення – тільки завантажте паливо в камеру згоряння та підпаліть його. За котлом не потрібен складний догляд – вам треба лише час від часу очищати колосники від золи та стежити за чистотою димоходу.

Якщо ви хочете купити український твердопаливний котел з безкоштовною доставкою, то ми вам допоможемо. Ми продаємо економічні дров'яні котли різних модифікацій та для будь-яких приміщень. Якщо ви сумніваєтеся, що саме варто купити, зв'яжіться з консультантом, і він допоможе вам вибрати котел з оптимальними параметрами.
Доставка без попередньої оплати за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення по всій території України БЕЗКОШТОВНА
  • Для покупців із будь-якого міста (села) України діє доставка.
  • Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дні, залежно від вашого місця проживання.
  • Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже наступного дня після замовлення, без попередньої оплати (оплата при отриманні).
  • Після відвантаження ви отримаєте смс із номером декларації та зможете самі відстежувати переміщення вантажу
Наші контакти
Зателефонуйте нам прямо зараз!
+38 (097) 247 - 97 - 63
+38 (095) 518 - 28 - 14

м. Київ, вул. Л. Руденко, 6А
БЦ "Колізей"
Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda