Твердопаливний котел Marten Base MB-12 12 кВт

17300
грн.
Твердопаливний котел Marten Base-12 потужністю 12 кВт призначений для опалення приміщення площею до 120 кв. метрів основними видами палива: антрацит, вугілля, дрова. Тривалість згоряння разового завантаження палива: 5-8 годин.
У комплект постачання входять:
  • Твердопаливний котел;
  • Паспорт;
  • Термометр.
Розрахунковий термін служби: 10 років
Офіційна гарантія: 3 роки
Котел Мартен MB-12 – це недорогий твердопаливний котел, головні переваги якого: невибагливість, надійність, відмінна якість виробництва за доступною ціною!

Котел Marten Base MB-12 потужністю 12 кВт, розрахований на опалення будинків до 120 м кв. Котел зварений зі сталі завтовшки 3 мм. Має завантажувальну камеру досить велику. У цьому котлі камера дозволяє завантажувати дрова довжиною до 30 см, що досить зручно.

Дверцята котла мають ущільнювач, який дозволяє диму проникати всередину приміщення. Теплообмінником є водяна сорочка по периметру котла. Плюс усередині встановлений відбійник, навколо якого обходить полум'я та поперечні труби водонаповнені, безшовні завтовшки 5 мм, виготовлені з котлової сталі. Вони служать для того, щоб димоходи, виходячи з котла, затримувалися в топці якомога довше і більше температури віддавали безпосередньо теплоносію.

Котел обладнаний зольною скринькою для видалення золи. Також є додаткові дверцята, встановлені над зольником, для видалення шлаку вугілля, якщо котел працює на вугіллі, або для видалення залишків дров. Колосники водонаповнені, виготовлені із безшовної труби 5 мм завтовшки. У нижніх дверцятах котла є додаткові невеликі дверцята для подачі повітря в камеру горіння.

Збоку є отвір, призначений для підключення механічного регулятора тяги, який через ланцюжок керує відчиненням маленьких дверцят і за рахунок цього котел працює. Також можлива робота без регулятора. У цьому випадку потрібно самостійно відкрити дверцята для подачі повітря. Тому котел Мартен Бейс МБ-12 кВт буде оптимальним рішенням для невеликих будинків, особливо в місцях, де є проблеми з електрикою.

Механізоване зварювання деталей майбутнього котла дозволяє отримати високоякісний зварний шов. Хочемо зауважити, що завод «Мартен» використовує, при виробництві всіх котлів , подвійний зварний шов для надійності конструкції котла. Також, після виготовлення болванки (котел без обшивки) проводиться тестування конструкції на її цілісність під підвищеним тиском у випробувальному цеху.

Котел Marten Base MB-12 – це один із найкращих недорогих твердопаливних котлів на ринку України, це реально довговічне, безпечне обладнання, розраховане на довгострокову експлуатацію.

Експлуатаційний термін цієї моделі становить не менше 10 років.

Гарантія на котел Мартен MB-12 складає 3 роки
Доставка без попередньої оплати за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення по всій території України БЕЗКОШТОВНА
  • Для покупців із будь-якого міста (села) України діє доставка.
  • Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дні, залежно від вашого місця проживання.
  • Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже наступного дня після замовлення, без попередньої оплати (оплата при отриманні).
  • Після відвантаження ви отримаєте смс із номером декларації та зможете самі відстежувати переміщення вантажу
Наші контакти
Зателефонуйте нам прямо зараз!
+38 (097) 247 - 97 - 63
+38 (095) 518 - 28 - 14

м. Київ, вул. Л. Руденко, 6А
БЦ "Колізей"
Click to order
Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda