Котли тривалого горіння Бізон Cтандарт

Оберіть потужність котла Бізон Стандарт

Якщо Ви тут, отже цікавитесь шахтними котлами Бізон. Бажаєте дізнатись який котел вам підійде?
Fill out the form and we will contact you soon.
50
300
Наскільки тепле примищення
Які вікна в будинку
Які батареї в будинку?
Котел якої потужності розглядаєте
Як краще з вами звязатись?
щоб ми знали, як до вас звертатись
Введіть номер телефону, на якому є вайбер
Потрійна гарантія від заводу Bizon
 • Надсилання котла без передоплати
  Ви платите лише після повного огляду котла
 • Обмін або повернення протягом 14 днів
  Якщо Вам не підійшов або не сподобався котел, Ви можете повернути його протягом 14 днів з моменту покупки - без жодного пояснення причин!
 • Офіційна гарантія 5 років
  Якщо котел прогорить протягом 5 років, ми зобов'язуємося відремонтувати або поміняти його на новий. Всі витрати на пересилання, повністю лягають на нас!
Паливо для котла, що рекомендується Бізон Стандарт
Дрова – час горіння на дровах від 10 годин до 15 годин.
Тріска - час горіння від 7 до 10 годин.
Брикети - час горіння від 8 годин до 14 годин.
Вугілля – час горіння на вугіллі до 1 доби.
Пелети - час горіння від 6 годин до 14 годин
Котел на твердому паливі Бізон Стандарт


Котел тривалого горіння – це надійний пристрій, який дозволяє опалювати приміщення, при цьому не потребує багато витрат на встановлення та обслуговування. Також твердопаливний котел не потребує бюрократичних процедур для встановлення.


Бізон Стандарт (Bizon Standard) – це лінійка, яка зарекомендувала себе як одна з найнадійніших і не дорогих, при цьому має гарну комплектацію. На відміну від базової моделі компанії Bizon, котли Бізон Стандарт (Bizon Standard) мають продуманий конвективний газохід з водонаповненими горизонтальними трубами.


Робота котли Бізон Стандарт (Bizon Standard) полягає у виробленні тепла та його передачі в систему опалення. Відбувається це на будь-якому етапі роботи. Розпалювання палива відбувається в ручному режимі. Паливо складається на чавунні колосники. При розпалюванні палива до моменту досягнення заданої температури теплоносія в котлах Bizon Standard працює вентилятор. Керує його роботою автоматичний контролер температури. Він регулює температуру теплоносія, і дозволяє підтримувати економні витрати палива при досягненні цього показника. Котли Bizon Standard мають ефективний конвективний канал. Він виготовлений у вигляді горизонтальних труб, з теплоносієм усередині. Він забезпечує затримку диму всередині камери і забирає тепло з диму.


Котли Бізон Стандарт (Bizon Standard) підходять для роботи з широким спектром палива: дровами, вугіллям, брикетами, відходами, пелетою та багатьма іншими видами. Ефективність роботи, швидкість досягнення заданої температури та ККД роботи залежать в першу чергу від палива, тому вибір палива - дуже відповідальний момент при обігріві приміщень.Бізон Стандарт – твердопаливний котел із розвиненим теплообмінником, водяними колосниками, об'ємною топкою та повноцінною автоматикою в комплекті. Призначений для опалення приватних будинків, дач, об'єктів побутового та комерційного призначення.


Працює на твердому паливі - дровах, вугіллі, торфі, тріску, тирсі.


Особливості

 • Котел виготовлений із жароміцної сталі 5 мм.
 • Між стінами корпусу котла та обшивкою розташований утеплювач із мінвати, який дозволяє утримувати довше тепло, а не віддавати його у навколишнє середовище.
 • Теплообмінник виконаний у вигляді двох полиць, що забезпечує ефективний відбір тепла димових газів, які виводяться з камери згоряння.
 • Топка об'ємна, оснащена водоохолоджуваними колосниками, які додатково знімають тепло в гарячій точці котла, тим самим підвищуючи ККД.
 • Завантажувальні дверцята розташовані під кутом до корпусу, що полегшує закладку палива. Також присутні окремі верхні дверцята для чищення теплообмінника.
 • Для автоматизації роботи котла в комплекті поставляються блок керування та вентилятор. Вони допомагають контролювати температуру та економлять витрату палива.
 • Опціонально можна замовити лоток для золи, що полегшить чищення котла.
Переваги твердопаливного котла Bizon Стандарт:

 • Компактний корпус;
 • Проста, надійна конструкція;
 • Двохходовий теплообмінник;
 • Ефективні водяні колосники;
 • Автоматика у комплекті;
 • Гарантія – 60 місяців.
Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda