Шахтний котел Бізон Ф 8 кВт

26200
грн.
До базової комплектації котла Бізон Ф входить:

- Котел у зібраному вигляді;
- термометр осьовий;
- механічний регулятор тяги котла Regulus RT4 Ø 3/4;
- Чавунний колосник;
- знімний короб для збирання золи;
- Гарантійний талон, інструкція експлуатації до котла.

Котел Bizon F - найкраща модель шахтних котлів холмова останіх сезонів. Використовується для опалення об'єктів. Обладнання універсальне – працює на всіх видах твердого палива. Переваги такої конструкції трубний теплообмінник. об'ємна топка на 90 і більше літрів, велика тривалість горіння дрів 12-16 годин, високий ККД. За рахунок фронтальної дверки та заслонки холодного ходу, обладнання можливо встановлювати в житловому будинку, при загрузці палива – дим не буде попадати в приміщення.


Дров'яний твердопаливний котел BIZON F 8 кВт - висококласний опалювальний агрегат шахтного типу, застосовується для обігріву приватних будинків, цехів, складів та приміщень промислового призначення до 1000 м2. Перевірена часом конструкція котла дозволяє спалювати дрова, відходи деревини, вугілля, брикети та інше тверде паливо. Укомплектований терморегулятором та термометром. У центрі конструкції розташовані зручні герметичні дверцята. Виконаний із міцного довговічного металу з використанням передових технологій, тому мають підвищений термін безперебійної експлуатації.


Котли Бізон (Bizon ) працюють за принципом нижнього пошарового спалювання палива. Осередок горіння знаходиться над колосниками, а дим, що виробляється за допомогою повітряних форсунок, переміщається в зону допалювання – в задній частині теплообмінника. За рахунок пошарового спалювання, паливо, що знаходиться в камері топки, просушується, і на момент безпосереднього спалювання віддає максимальну кількість енергії. За рахунок спалювання піролізних газів котли Бізон Ф можна сміливо назвати екологічними, оскільки в димі спалюються всі домішки, і на виході з димоходу можна спостерігати прозорий або ледь зафарбований дим.


Бізон Ф (Bizon F) не потребують підключення до електроенергії, проте виробник передбачив можливість встановлення електричних ТЕНів. Їх установка дозволяє швидше дійти до потрібного показника температури теплоносія та мінімізувати ефект «роси». Також котли можуть забезпечуватись автоматикою та нагнітальним вентилятором за бажанням замовника.


Паливо для котлів Бізон Ф (Bizon F) може бути абсолютно будь-яким, оскільки за рахунок поступового спалювання воно висушується і віддає велику кількість теплової енергії.


ПЕРЕВАГИ


 • Тривалість горіння на дровах до 24 годин.
 • Висока ефективність роботи, ККД – 90%.
 • Можливість дозавантаження палива під час горіння.
 • Теплообмінник із жароміцної сталі завтовшки 4, 5 або 6 мм.
 • Можливість встановлення електронного програматора.
 • Гарантія від виробника – 5 років.
 • Простота встановлення та зручність експлуатації.

Чому котел Бізон горить так довго?


Котел Бізон належить до пристроїв шахтного типу. Тобто його основна частина є вертикальною топкою та розміщеною біля неї теплообмінною камерою. Камери розділяє водяна перегородка. Під перегородкою є отвір, через який дим із топки потрапляє у теплообмінну камеру.

Теплообмінник цього шахтного котла представлений водяною сорочкою та перегородкою.

Котел Холмова може мати різну потужність і залежно від цього змінюється його теплообмінник.

Чому котел Бізон вигідніше купити у нас

 • Ціна заводу-виробника
  Виробник завжди відстежує ціни, і якщо ціна нижча то це або підробка або для привернення уваги щоб послатися на помилку.
 • Регулятор тяги ПОДАРУНОК
  У ПОДАРУНОК до котла Бізон висилаємо регулятор тяги та термометр. Інші дилери їх допродують. У нас у КОМПЛЕКТІ.
 • Доставка безкоштовна
  Замовивши котел у нас ми відправимо котел з БЕЗКОШТОВНОЮ АДРЕСНОЮ ДОСТАВКОЮ.
Паливо для котла, що рекомендується Бізон Ф
Дрова – час горіння на дровах від 10 годин до 15 годин.
Тріска - час горіння від 7 до 10 годин.
Брикети - час горіння від 8 годин до 14 годин.
Вугілля – час горіння на вугіллі до 1 доби.
Пелети - час горіння від 6 годин до 14 годин
Потрійна гарантія від заводу Bizon
 • Надсилання котла без передоплати
  Ви платите лише після повного огляду котла
 • Обмін або повернення протягом 14 днів
  Якщо Вам не підійшов або не сподобався котел, Ви можете повернути його протягом 14 днів з моменту покупки - без жодного пояснення причин!
 • Офіційна гарантія 5 років
  Якщо котел прогорить протягом 5 років, ми зобов'язуємося відремонтувати або поміняти його на новий. Всі витрати на пересилання, повністю лягають на нас!
Доставка без передоплати за 2-3 дня з моменту оформлення замовлення по всій території України БЕЗКОШТОВНА
Для покупців з будь-якого міста (села) України діє БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА.

Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, і тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дня, в залежності від вашого місця проживання.

Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже на наступний день після замовлення, без передоплати (оплата при отриманні).

Після відвантаження ви отримаєте смс з номером декларації і зможете самі відслідковувати переміщення вантажу.
Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda