Це третій поширений вид перегородок, вона абсолютно аналогічна до системи дверей у шафах-купе. Є кілька мінусів цього виду:
- можливо випирає нижній і верхній пороги (якщо звичайно ви не встановите їх врівень зі підлогою та стелею);
- закрита половина кімнати (у будь-якому випадку вам не вдасться сховати двері повністю, так чи інакше, одна з половин кімнати буде постійно загороджена дверима, що, можливо, буде не так гармонійно виглядати у вашому інтер'єрі).
Дані три види перегородок вважаються стандартними і придбати їх у будь-якому будівельному магазині не складе великих труднощів. Якщо жоден вид вам не здався привабливим та поєднується з вашим інтер'єром, можна розглянути деякі підвиди перегородок.
Найголовніше розділяти поняття мобільної перегородки та звичайної перегородки. Конструкція мобільних перегородок повинна легко збиратися та переміщатись по приміщенню. Якщо ви встановили бетонну стіну, то її вже навряд чи можна назвати мобільною.
Кількість нестандартних перегородок обмежується тільки вашою уявою. Це можуть бути і розсувні перегородки, що обертаються, схожі за своєю будовою і зовнішнім виглядом з жалюзями, тільки з більш міцних матеріалів, і меблеві кубики, і різних форм стелажі, які послужать вам в якості роздільника кімнати.
Отже, ви визначились із вибором перегородки. Дивовижною вона буде або звичайнісінькою, не має великої різниці-установка перегородки своїми руками — справа досить проста.
Припустимо ви вирішили встановити розсувну перегородку на кшталт «шафа-купе». Все, що вам для цього потрібно - це розсувний механізм і матеріал для виготовлення дверей (тут, знову ж таки, все у ваших руках. ДСП, бамбукові панелі, матове скло, дзеркала звичайні або з малюнком).
Набір інструментів мінімальний: пила, викрутки (може і не знадобитися, але краще мати при собі), будівельний клей.