Аналізуючи різні форми балконів, було зроблено такі припущення:
- базовий варіант - балкон у прямокутній проекції зі склінням, встановленим на всіх стінах корпусу;
- подальші варіанти - балкони на п'ятикутній або чотирикутній проекції, створені шляхом зменшення площі південної перегородки та додавання бічних перегородок, нахилених з південного напрямку на 45°;
- поверхня зовнішніх перегородок балкона збільшена за рахунок винесення всіх конструкцій.
Балкон доданий до квартири у багатоквартирному будинку, може опалюватись
твердопаливним котлом тривалого горіння, розташованому у центрі багатоповерхового поверху. У квартирі є дві протилежні зовнішні та дві внутрішні перегородки, що відокремлюють її від кімнат з аналогічним призначенням.
Будівля має цегляну та залізобетонну конструкцію з теплоізоляцією корпусу, яка відповідає вимогам Постанови міністра інфраструктури від 6 листопада 2008 року про технічні умови, які мають дотримуватись будівель та їх розташування.
Корпус балкона з виносом характеризується високою теплоізоляцією. Значення коефіцієнта тепловіддачі твердої частини становить 0,3 Вт/(м²·К), а скління – 1,7 Вт/(м²·К) (при загальній сонячній радіації g = 0,62). Це варіант житла з позначкою «B2», обраний через найбільш сприятливі енергетичні умови.
Енергоефективність окремих варіантів балконних огорож оцінювалася на основі потреби в теплі в опалювальний сезон та потреби в енергії для охолодження влітку у сусідній квартирі. В аналізах не враховувалися ефективність та вартість вироблення енергії з будь-яких систем опалення чи охолодження.
Якщо ви хочете зробити балкон з виносом своїми руками, рекомендуємо звернути увагу на те, як краще зробити
недорогий котел для дому.Це продиктовано бажанням оцінити енергетичні ефекти, що залежать лише від форми перегородок будівлі та зовнішніх умов, пов'язаних із розташуванням квартири, таких як інсоляція чи температура повітря.