Монтаж металопластикового вікна своїми руками

Застосовуючи віконне складання або складання вікна при нагріванні, ми обмежуємо утворення теплових мостів навколо вікна. Таким чином ми зменшуємо втрати тепла зсередини.

Монтаж енергозберігаючих металопластикових вікон

Сучасні вікна вимагають високої енергоефективності — низький коефіцієнт теплопередачі через вікна (Uw) є одним із основних параметрів, на які ми звертаємо увагу під час покупки вікна. І це правильно, тому що «теплі» вікна, які ми купуємо, тим менше оплачуються рахунки за опалення.

Однак навіть саме енергозберігаюче вікно не принесе очікуваної економії, якщо воно встановлено неправильно. На стику віконної рами та стіни, так звані теплові мости, через які тепло вільно «втікає». Тому якщо ми хочемо зменшити втрати тепла, ми також повинні переконатися, що вікно встановлено сучасним способом.

Стандартного складання «піною та анкерами» недостатньо для того, щоб вікна були дійсно теплими. Доступні дедалі ширші технічні рішення для полегшення встановлення вікон. Ми пояснюємо, що таке монтаж теплих вікон і які рішення можна досягти.

Монтаж теплого пластикового вікна

Добре встановлене вікно має бути міцно прикріплене до стіни, а також міцно закріплене вертикально та горизонтально. Однак це лише початок. Вам також необхідно зробити ізоляцію на межі між вікном та стіною. Найбільш поширеною для цієї мети є монтажна піна, що має теплоізоляційні властивості. Однак проблема в тому, що якщо ви не захищаєте піну від вологи, вона швидко втратить свої ізоляційні властивості.
В результаті відбудеться вологість стіни та утворення прогалин, через які ми втратимо тепло.
Вирішення цієї проблеми легко - просто захистіть пінопласт відповідними стрічками. На внутрішній стороні вікна стрічка застосовується паровий бар'єр (захист від проникнення водяної пари збору в приміщенні), а зовні - стрічка, проникна (водопаропроникна і захищає від проникнення вологи ззовні). Це багаторівневе встановлення вікна, також зване складання теплих вікон. При установці ламінованого трохи більше роботи, ми також потрібні додаткові матеріали (стрічки) і це дорожче ніж стандарт, але металопластикові вікна rehau, встановлених таким чином, будуть дійсно ефективними і ми не будемо нести витрати на втратах тепла.

Монтаж вікна у теплому шарі

Якщо стіни нашого будинку тришарові або двошарові із зовнішньою ізоляцією, ми також можемо використовувати вікно в ізоляційному шарі. Це рішення спочатку використовувалося у пасивній конструкції, але його переваги зробили його популярним у стандартних будівлях. Встановлення вікна потепління може бути названа варіантом багаторівневої збірки.

Різниця полягає в тому, що вікно розширюється за межі стіни та впроваджується у шар ізоляції з використанням спеціальних елементів. Щоб зменшити теплові мости, елементи кріплення вікна або каркас, в який він вбудований, повинні бути виготовлені з матеріалів, що не проводять. Виробники системи збирання використовують, наприклад, профілі стисненого пінополіуретану або пластикових пластин.

Встановлення вікна в ізоляції забезпечує набагато кращу теплоізоляцію, ніж стандартне складання.

Стрічки, що використовуються для монтажу вікон

При складанні вікна в ізоляційному шарі також використовуються пароізоляційні та паропроникні стрічки - такі ж, як у разі шаруватого складання. Варто знати, що замість вищесказаного ви також можете використовувати розширювальні стрічки, які виконують свої функції, а також теплоізоляцію. Через кілька годин після склеювання стрічка розширюється у просторі, в якому вона змонтована, та щільно її заповнює. Використання таких стрічок зменшує час збирання вікна.

Професійний монтаж вікон – теплі вікна протягом багатьох років

Вузол вікна у потеплінні потребує професійних навичок, тому він має виконуватися кваліфікованими монтажниками.

Добре обладнане вікно буде теплим, щільним і стійким до атмосферних умов або пар, що утворюється в інтер'єрах.

Завдяки цьому комфорт використання такого вікна буде вищим, а також його терміном служби, тоді як витрати на опалення будинку навіть твердопаливним котлом на дровах тривалого горіння з встановленими вікнами будуть нижчими.

Як встановити вікно, щоб воно було теплим

Правильне встановлення вікна значно впливає на його функціонування. Тільки правильно встановлене та закрите вікно буде теплим, і його обслуговування не викликає проблем.

Важко уявити будинок без вікон, але ви повинні розуміти, що кожен отвір у стіні, в тому числі вікно, - це місце, через яке ви «збігаєте» від спеки. Навіть найсучасніше енергоефективне вікно REHAU погіршує параметри теплоізоляції, ніж суцільна стіна.

Додаткова проблема у віконному з'єднанні утворюються теплові мости та стіни. Ось чому важливо підключити вікно до стіни об'єкта. У той час, як монтаж вікна повинні забезпечувати мінімальне зниження ризику виникнення теплових мостів, через які проходить тепло, забезпечують достатню герметичність і довговічність. Така можливість дозволяє створювати сучасні складальні рішення.

Правила правильного монтажу пластикових вікон

Помилки під час встановлення вікна швидко помітні. Чорне вицвітання може з'явитися навколо вікна, пара конденсуватиметься на склі, а ручка працюватиме все важче і важче. Ефекти помилок збирання зазвичай з'являються з певною затримкою, але згодом вони посилюються. Як їх уникнути? Необхідно переконатись, що вікно правильно встановлено.

На першому етапі складання вікна вибирається правильне положення у відкритті вікна.

— Метод вкладення залежить від типу стіни. В одношаровій стіні вікно встановлюється в середині його товщини поруч із стінкою із зовнішньою ізоляцією (двошаровою) - на зовнішній кромці стіни або з теплоізоляційним шаром, а у разі конструкції з внутрішньою (трьохшаровою) ізоляцією також у шарі теплоізоляції.
Наступним етапом складання вікна є вимірювання та підготовка монтажного отвору. Він не може бути занадто маленьким або надто великим по відношенню до розміру вікна. Необхідно підтримувати компенсаційні шви, що дозволяють вікну працювати. Отвір також має бути очищений та загрунтований.

Наступним етапом складання вікна є фіксація віконної рами в отворі.

ПРИМІТКА. Якщо ущільнення зроблено зі стрічок, слід дотримуватися перед встановленням рамки.

Також важливо встановити вертикаль та рівень рами (це буде простіше для опорних блоків та прокладок) та стабільної опори для порога віконної рами. У деяких збірних системах для цієї мети використовуються спеціальні блоки підвіконь, які забезпечують підтримку вікна та підвіконня, а також герметичність.

Вирівняна рама монтується за допомогою дюбелів, дюбелів, анкерів, гвинтів або гвинтів. Кріплення мають бути на всьому периметрі дверної коробки. Їх число та місцезнаходження залежать, зокрема, від за розміром та типом вікна. Краще дотримуватися інструкцій виробника для вікна.

Правильне утеплення вікна - три шари ущільнення

Ущільнення вікон - це останній і водночас ключовий етап збирання. Від цього залежить, чи буде проміжок між вікном і відкриттям адекватно захищений від вологи, викликаний як дощовою водою ззовні, так і вологість, що проникає з кімнати зсередини.

Щоб забезпечити належну герметичність вікна, так звана шарувата збірка, що складається з трьох шарів: внутрішній (пар), середня (теплова та акустична ізоляція) та зовнішні (паропроникний). — Загальний принцип герметизації «жорсткіший зовні, ніж зовні», що дозволяє захистити ізоляцію від вологи та дифузію водяної пари.
Утеплення вікна встановлюється так: внутрішній і зовнішній шари стрічки приклеюються до віконної рами, перш ніж вона буде вставлена в отвір. Парозахисна стрічка встановлена на внутрішній стороні рами, а паропроникна - на зовнішній стороні. Важливо притиснути на них добре по всій довжині, а в кутах залишити великі стрічкові установки, які дозволять щільно запечатати ці простори.

Після вставки та фіксації рами, наступний крок – приклеїти паропроникну стрічку до зовнішнього отвору та заповнити середній шар монтажною піною або спеціальною розширювальною стрічкою. Потім він залишається прикріпленим до віконного отвору зсередини пароізоляційної стрічки.

Якнайшвидше після завершення монтажних робіт необхідно виконати оздоблювальні роботи - покрийте шви, як правило, штукатуркою, щоб сонце не впливало на них.

Помилки при встановленні вікон та їх ремонт викликають великі фінансові втрати та викликають безліч проблем. Ось чому так важливо та економічно вибирати хороше складання вікна та теплого укосу з самого початку. Правильне встановлення вікна забезпечує економію теплової енергії та грошей, а також безпечне та довготривале використання вікон, які ми вибрали для нашого будинку.
Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda