Твердопаливні котли на 150 м.кв.

Доставка прямо від заводу без націнок
100% окупність котла за 1 сезон (4-5 міс.)
Відправляємо без передоплати
Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок економії за 10 хвилин для вашого будинку

Твердопаливні котли Зубр 15 кВт

Твердопаливні котли Зубр 16 кВт

Твердопаливні котли Зубр 18 кВт

Твердопаливні котли ТеплоМайстер 18 кВт

Дайте відповідь на нескладні питання, і ми порекомендуємо котел тривалого горіння який вам підійде, а при замовленні у нас отримаєте ПОДАРУНОК.
Що хочете опалювати?
Наскільки тепле ваше помешкання?
40
350
Які вікна встановлено?
Бажаєте використовувати твердопаливний котел як:
Які радіатори опалення встановлено?
Чим плануєте топити котел?
Що вам важливо при виборі твердопаливного котла?

Про що потрібно знати, перш ніж купити котел для опалення будинку на 150 кв. м?

Чим вигідна опалювати будинок площею 150 кв. Газ та електрика, тверде паливо (дров'яні брикети) та рідке паливо – основні джерела теплової енергії. При цьому на ринку опалювального обладнання існують складніші системи опалення (універсальні або комбіновані котли), в яких використовується одночасно кілька видів палива.

Насамперед потрібно визначитися з матеріалом виготовлення, зрозуміти, які додаткові функції у роботі будуть корисні і на що варто звернути увагу. Гарантія якості твердопаливного пристрою.

  • Яка сталь або чавун краще і вигідніше для вас? Як матеріал, чавун найважчий і в обслуговуванні, а також за вартістю матеріалу. Нині сталеві котли є найпоширенішим типом твердопаливних агрегатів. А обслуговування апарату із сталі набагато простіше, ніж у інших моделей. При цьому він має більш високий ККД у порівнянні з чавунієвим.
  • Яка кількість контурів має котел? За наявності кількох котельних контурів залежить інша характеристика твердопаливного котла – одноконтурні (тільки для опалення) та двоконтурні. Другі дорожчі, тому що вимагають додаткових матеріалів при організації системи опалення.
  • Рівень залежності від електроенергії – система з примусовою циркуляцією теплоносія неможлива без електрики. Усі твердопаливні котли є незалежними від електрики, що дозволяє власнику не турбуватися про стабільність подачі електрики.
  • Як називається вид твердого палива. Сучасні твердопаливні агрегати можуть працювати з різними видами твердого палива. Але для кожного типу є свої категорії, під час використання яких досягається максимальний коефіцієнт корисної дії. При виборі виду палива необхідно враховувати розташування будівлі.

Твердопаливний котел на 150 м2: особливості та переваги

Щоб купити конкретну твердопаливу модель на 150 кв. Важливо визначитися із потужністю пристрою. За допомогою даної формули можна обчислити, ґрунтуючись на формулі 10 кв.м=1 кВт енергії пристрою. Якщо враховувати товщину стін будівлі, тип матеріалу спорудження конструкції та ступінь теплоізоляції (камін, спліт-система), тип призначення споруди (постійне проживання, періодичне використання) господарські потреби.
При будівництві будівлі 150 кв.м необхідно використовувати потужність агрегату 15 кВт + 1-2кВт (закладають у запас роботи з великим навантаженням), тобто не менше 16 кВт. Варто також знати, як довго триває опалювальний сезон у вашому будинку. На всі твердопаливні котельні, які представлені на сайті, надається гарантія від виробника 5 років.

Твердопаливні котли Zubr

Українські котли zubr зарекомендували себе як надійні та високопродуктивні опалювальні пристрої. Котел для опалення та гарячого водопостачання Zubr EKO 16 потужністю 16 кВт є бюджетним варіантом твердопаливного котла тривалого горіння.

Котли Холмова Zubr 18 та Zubr Termo 18 є шахтними котлами з вертикальною топкою. У варіанті тепловтрати зведуть до мінімуму за рахунок додаткового утеплення стін. Обидва котли виготовлені з високоякісної сталі та полегшені за рахунок товщини зовнішніх стінок.

Твердопаливні котли Bizon

Котли Bizon – це українські виробники. Як модель для будинку 150 квадратів (до 200 кв.м) підходять моделі Bizon М200, Bizon М200 Termo, Bizon FS Eko-20, Bizon F20. На даний момент є достатній запас потужності для встановлення в приміщеннях даного розміру. M-200 і М 200 termo відрізняються гарним утепленням корпусу другої моделі, що у свою чергу сприяє зменшенню тепловтрат і високому ККД. Ціна першого котла 9400* гривень та другого на 1000 гривень дорожча.

Котли серії Bizon F-20 та Bizon FF 20 відносяться до шахтних котлів, вони мають вертикальну топку. Працюють будь-якому вигляді твердого палива (допускається використання дров, вологість яких перевищує 40-45%). Для збільшення ККД як паливо використовується вторинне спалювання газів.

Як замовити твердопаливний котел на 150 кв. м з доставкою додому?

Ми пропонуємо широкий асортимент теплогенераторів, інфрачервоних обігрівачів та високоякісних комплектуючих для теплового обладнання. Для покупки котла на 150 кв.м. зайдіть на сторінку потрібної моделі та оформіть покупку за допомогою кнопки "купити" або "замовити в 1 клік". Також ви можете зв'язатися з нашими менеджерами, зателефонувавши за номером (097) 247-96-11 або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Продавець може запропонувати вам розстрочку, а також кредит чи готівку. Доставка обладнання здійснюється у будь-яке місто України.

Офіційна гарантія від заводу-виробника - 5 року
Купуючи продукцію у виробника, ви отримуєте гарантію на якість терміном на 5 року.
Якщо протягом цього часу буде виявлена несправність, що виникла з нашої вини, зробимо ремонт безкоштовно.

Чому більше 1000 чоловік щорічно купують у нас твердопаливні котли

Термін служби 12-15 років
Новітня техніка та сучасні методики (лазерна різка, роботизована зварювання) дозволяють виробляти якісні котли, які прослужать не менше 12 років.
1
Інженери постійно працюють над створенням нових моделей, що відповідають вимогам споживачів. На сьогодні розроблено 20 видів котлів тривалого горіння потужністю від 10 до 100 кВт.
В офісі працюють співробітники, які вкладають в роботу весь свій досвід і знання. Ви отримаєте розгорнуту консультацію по всіх моделях і поради, як правильно користуватися котлом, щоб економити на опаленні.
Більше 20 видів котлів
2
Кваліфіковані фахівці
3
Доставка без передоплати за 2-3 дня з моменту оформлення замовлення по всій території України БЕЗКОШТОВНА
Для покупців з будь-якого міста (села) України діє БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА.

Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, і тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дня, в залежності від вашого місця проживання.

Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже на наступний день після замовлення, без передоплати (оплата при отриманні).

Після відвантаження ви отримаєте смс з номером декларації і зможете самі відслідковувати переміщення вантажу.
Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda