Підкладка під теплу підлогу. Яка краще?

Підкладка теплої підлоги - це теплоізоляційний матеріал, який укладається для теплоізоляції бетонної основи від нагрівального елемента.
Підкладка для теплої підлоги потрібна для:
 1. запобігання нагріванню бетонних конструкцій та відображенню тепла всередині приміщення
 2. рівномірного напряму та розподілу теплової енергії всередині приміщення
 3. рівномірного та швидкого обігріву приміщення
 4. захисту від вологи та хімічних засобів

Якщо ви вирішите використовувати теплу підлогу без підкладки то це загрожує підвищеною витратою енергії, що витрачається на нагрівання. А іноді й зменшення терміну служби системи теплої підлоги.

Тому підкладку під теплу підлогу потрібно використовувати завжди, та й не важливо, яка система теплої підлоги буде у вас.

Яку підкладку вибрати під електричну теплу підлогу

Електрична тепла підлога є найпоширенішим видом системи теплої підлоги. Оскільки існує матеріали з різними показниками потужності. То ними можна зробити теплу підлогу як основну автономну систему опалення, так і додаткові.

Системи електричної теплої підлоги різняться як за типами нагрівальних елементів, так і їх характеристиками. Але в основі лежить два варіанти - інфрачервона плівка або нагрівальний кабель.

Підкладка під кабельну теплу підлогу

Кабельні теплі підлоги у своїй основі складаються з одножильного та двожильного нагрівального кабелю. Тому він продається у вигляді намотаних бухт кабелю або у вигляді нагрівальних матів на основі армуючої сітки.

У більшості випадків кабель укладається у стяжку. А ось нагрівальні мати в шар плиткового клею. Тому підкладка під теплу підлогу на основі кабелю може бути будь-якою. Її вибір повинен залежати від покриття для підлоги і типу підстави.
Так приклад, недоцільно підтяжку використовувати фольгований спінений поліетилен.

При використанні кабельного теплого підлоги у стяжці добре себе виявили екструдований пінополістирол або піноплекс. Рулонні теплоізоляційні матеріали навіть фольговані я не дуже рекомендував би використовувати. Або звернути на них увагу необхідно тоді, коли у вас кожен сантиметр висоти приміщення цінний.

Підкладка під інфрачервону плівку теплої підлоги

Під інфрачервону плівку теплої підлоги доцільно використовувати рулонні теплоізоляційні матеріали. Але обов'язково звертайте увагу на густину підкладки під інфрачервону плівку. Щоб з часом вона не спресувалась і не перестала виконувати свої теплоізолюючі функції.

Також обов'язково теплоізоляційна підкладка під інфрачервону теплу підлогу має бути фольгованою.

Дуже добре себе зарекомендувала рідка ізоляція нанесена не менше ніж у 3 шари. Ефект якої досягається тришаровим нанесенням нагадує подвійне дзеркало. Тобто відбиває холод знизу і відбиває тепло вгору.

Підкладка під ламінат для теплої підлоги

Тому що ламінат є дуже популярним матеріалом для підлоги. При влаштуванні теплої підлоги під ламінат необхідно передбачати теплоізоляційну підкладку із спеціальних теплоізоляційних матеріалів завтовшки 2-5 мм.

Таким чином підкладка під ламінат теплої підлоги буде амортизатором між покриттям та основою. Вирівнюючи незначні перепади та виконуючи теплоізолюючі функції.

Монтаж підкладки під інфрачервону теплу підлогу

Щоб тепла підлога з іч плівки довго і добре функціонувала, потрібно правильно її змонтувати.

І підкладка під інфрачервону теплу підлогу не є винятком. Якщо використовуєте підкладку під плівкову теплу підлогу із фольгованого рулонного матеріалу. Укладати його потрібно стик у стик без нахлеста з обов'язковим проклеюванням стиків скотчем або липкою стрічкою для покращення паро та гідроізоляції.

Якщо є потреба, їх можна склеїти.
Теплоізоляцію теплої підлоги необхідно проводити суцільним масивом по всій площі без перепусток.
Експлуатація котлів тривалого горіння
  Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
  Або Ви можете зателефонувати нам
  +380955182814
  Made on
  Tilda