Як вибрати дровокол з урахуванням ваших потреб?

Популярність дровоколів все ще зростає. Їх купують не тільки компанії з деревообробної промисловості, а й звичайні користувачі, які не хочуть годинами розмахувати сокирою. Яке обладнання ми виберемо, залежить насамперед від наших потреб.

Дровокол для дому

Якщо ми не є компанією з лісової або деревообробної промисловості, і нам потрібно кожен рік заготовляти дрова для твердопаливного котла на дровахєдине, що нам потрібно, це час від часу розбивати кілька блоків деревини, при виборі дровоколів будуть враховуватися два аспекти. По-перше, зручність, тому що ми не хочемо, щоб пристрій займав половину гаража. Друга вимога – простота використання.

Горизонтальний дровокол - оптимальний вибір, тому що він займає мало місця і зручніше - він важить близько 50 кг. Найменші моделі характеризуються опцією простого складання, тому їх можна запакувати в багажник автомобіля. Їхня потужність варіюється від 1,5 до 2,5 кВт, а сила різання становить від 4 до 5 т.
При використанні, орієнтованої задоволення власних потреб невеликої сім'ї, це достатня потужність. Розщеплення кількох великих шматків дерева не триватиме багато часу. Stiler пропонує великий вибір у цьому типі обладнання.

Такого обладнання достатньо для розколювання пнів до 50 см. Він призначений для непрофесійного користувача, тому він не складний, і водночас ми можемо розраховувати на високий рівень безпеки під час використання.

Варто систематизувати дровоколи через обробну здатність та довговічність.
Темпи роботи також є перевагою — дровокол працюватиме плавно навіть під час роботи недосвідченою рукою. Що стосується дефектів, слід зазначити необхідність частих перевірок і, що може дратувати, шумну роботу. Якщо в кінцевому підсумку у нас буде обмежений закритий простір, використання бензинового дровоколу може бути проблематичним, і вам доведеться увімкнути навушники або замінити обладнання.
Якщо ви дбаєте про тишу, ви повинні вибрати електричний дровокол, який також більш делікатний. На відміну від машини для спалювання двигун може бути легко пошкоджений. Що стосується електричної потужності, роздільники колод не відрізняються від своїх паливно-керованих аналогів - крім типово аматорського обладнання, ми легко можемо знайти дровоколи потужністю 7-8 т.

Отже, потужність достатня, може порушувати лише темпи роботи деяких моделей. Але якщо ми виберемо цей тип обладнання, пристрої Hecht стануть наріжним каменем у цьому сегменті.

Слід наголосити, однак, що тільки гідравлічні дровоколи дійсно пропонують велику міцність. Починаючи з обладнання, вартість якого починається від 14000 грн (зусилля різання складає близько 14 т), до масивних пристроїв із тиском 25 т із вартістю майже 27000 грн.
З такими спліттерами оператор працює двома руками, а колота деревина може мати довжину близько 65 см та мати аналогічний діаметр. Досвід експлуатації аналогічного обладнання рекомендується для експлуатації гідравлічних сплітерів.

Або, можливо дриль-дровокіл?

Гвинтові дроворуби менш популярні, але також мають свої переваги. Більш скромний вибір обумовлений тим, що це обладнання призначене для професіоналів. На щастя, вибір компонентів набагато кращий. Ми можемо легко знайти новий стіл та свердла різного діаметру, які допоможуть нам пристосувати обладнання до наших потреб.
Тут в першу чергу враховується точність оператора, тому бурові дроворуби рекомендуються лише досвідченим користувачам.

На що варто звернути увагу при виборі дровоколу?

Купуючи роздільник колод, вам обов'язково потрібно прочитати умови використання, щоб вибрати обладнання, що відповідає нашим потребам та навичкам. Добре, якщо дровокол може працювати як вертикально, так і горизонтально, тому що для деяких шматків дерева може знадобитися інша техніка різання.

Додатковим полегшенням та, безумовно, покращенням роботи буде можливість розрізання на чотири частини. Другий клин, як правило, регулюється, що дозволяє досягти певної товщини різу. Це дозволяє вам пристосувати дерев'яні колоди до печей або камінів, які при різанні, наприклад, сокирою, не завжди працюють.
Експлуатація котлів тривалого горіння
    Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
    Або Ви можете зателефонувати нам
    +380955182814
    Made on
    Tilda