Котли тривалого горіння Крафт Є

Оберіть потужність котла Крафт Є

Вернуться в каталог

Супутні товари до котлів

Повернутись
Доставка без попередньої оплати за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення по всій території України БЕЗКОШТОВНА
 • Для покупців із будь-якого міста (села) України діє доставка.
 • Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дні, залежно від вашого місця проживання.
 • Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже наступного дня після замовлення, без попередньої оплати (оплата при отриманні).
 • Після відвантаження ви отримаєте смс із номером декларації та зможете самі відстежувати переміщення вантажу
Наші контакти
Зателефонуйте нам прямо зараз!
+38 (097) 247 - 97 - 63
+38 (095) 518 - 28 - 14

м. Київ, вул. Л. Руденко, 6А
БЦ "Колізей"

Твердопаливний котел Крафт модель Є

KRAFT Е (Крафт Е) – це одна з найпростіших моделей цього виробника. Незважаючи на це, котел виготовлений з якісної котлової сталі і має безшовні колосникові труби, що омиваються водою.

Конструкція KRAFT Е має паралепіпедну форму з подвійними стінками, між якими циркулює теплоносій. Камера топки розташовується посередині між зольником і конвекційною частиною. Kraft Е (Крафт Е) працює тільки на ручному завантаженні палива. Паливо завантажується безпосередньо в топку на колосникову решітку. При комплектації з механічним регулятором температури повітря подається під колосникові грати через спеціальний отвір для подачі повітря.

У комплектації з автоматикою внизу конструкції з боків і з переду є отвори для монтажу вентилятора нагнітального. При чому це можна зробити як з лівого, так і з боку боку. Надалі електроніка керує роботою котла самостійно з урахуванням показників температури теплоносія. Також передбачається підключення до контролера циркуляційного насосу.

Під час роботи котла Крафт Е виробляються гази топки, які в кінці виходять в атмосферу. Але перед виходом назовні вони роблять довгий шлях по двоходовому теплообміннику і віддають своє тепло теплоносія. Димовий бор розташований на задній стінці котла. У димарі є шиберна заслінка, яка регулює тягу в димарі.

  ПЕРЕВАГИ KRAFT Є (КРАФТ Є):

  • Високий ККД;
  • Котлова сталь 5 мм;
  • Чавунні колосники;
  • Можливість управління механікою та автоматикою.

  КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ:

  • Котел у зібраному вигляді;
  • Паспорт;
  • Комплект для чищення котла;
  • Колосники
   1 – Корпус котла; ; 2 – камера згоряння (топка) 3 – Конвекційна частина (теплообмінник) 4 – Дверцята конвекційної частини котла; 5 - Двері завантажувальні; 6 - Дверцята ревізійні; 7 - Патрубок прямої мережної води; 8 - патрубок зворотної мережної води; 9 – патрубок зливу води з котла 10 – патрубок під групу безпеки котла; 11 – Борів; 12 – Шибер тяги топкових газів; 13 - Чавунні колосники; 14 - відбивач; 15 - водяна оболонка; 16 – теплоізоляція корпусу;

   Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
   Або Ви можете зателефонувати нам
   +380955182814
   Made on
   Tilda