Котли тривалого горіння Крафт С

Оберіть потужність котла Крафт С

Вернуться в каталог

Супутні товари до котлів

Повернутись
Доставка без попередньої оплати за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення по всій території України БЕЗКОШТОВНА
 • Для покупців із будь-якого міста (села) України діє доставка.
 • Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дні, залежно від вашого місця проживання.
 • Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже наступного дня після замовлення, без попередньої оплати (оплата при отриманні).
 • Після відвантаження ви отримаєте смс із номером декларації та зможете самі відстежувати переміщення вантажу
Наші контакти
Зателефонуйте нам прямо зараз!
+38 (097) 247 - 97 - 63
+38 (095) 518 - 28 - 14

м. Київ, вул. Л. Руденко, 6А
БЦ "Колізей"

Твердопаливний котел Крафт модель С

Твердопаливні котли Kraft S - це гарантія тепла у Вашому будинку. Крафт С позиціонуються на ринку як котли тривалого горіння і завдяки високому показнику ККД мають низьку витрату палива, порівняно з аналогічними моделями.

ТТ котли Kraft серії S призначені для опалення побутових, виробничих та інших видів приміщень з обладнаною системою центрального опалення. У котлах Kraft S можна використовувати практично будь-який вид твердого палива з низькою калорійністю: деревина, і відходи, торфо- і тирсо-брикети, кам'яне вугілля, та ін. Найвищий показник ККД досягається на використанні антрациту як основне паливо.

Котел Крафт S являє собою збірну конструкцію, що складається з корпусу з топковою камерою і конвекційної частини. Корпус має паралелепіпедну форму, що складається з 2 частин, між якими циркулює теплоносій. Зовнішній корпус обшитий шаром теплоізоляційного матеріалу, який необхідний для додаткового захисту, а також зводить до нуля непотрібні втрати втрати під час експлуатації котла.

Принцип роботи котла традиційний для таких моделей ТТ котлів. Паливо завантажується на колосникові грати через завантажувальні дверцята, розташовані на передній панелі котла. Об'єм камери згоряння дозволяє завантажувати паливо великого розміру, проте необхідно дотримуватися рекомендацій виробника щодо вибору палива для Kraft S.

Конвекційна частина ТТ котла Kraft S виконана у вигляді триходового теплообмінника. Тепло передається шляхом конвекції, і далі циркулює по зовнішніх стінках котла. Димохід підключається ззаду, і має шиберну заслінку для регулювання тяги.

Kraft S - це серія ТТ котлів, в яких передбачено ручне завантаження палива. Однак виробником передбачено вибір комплектації виробу – з механічним керуванням та автоматикою. Механічне керування передбачає регулювання роботи котла за допомогою ручного терморегулятора (опція) – положення якого впливає на потужність подачі повітря в камеру топки. Перевага такої комплектації у її енергонезалежності. Комплектація з автоматикою дозволяє керувати роботою казана без втручання користувача. Режим роботи котла регулюється з урахуванням показників температури, заданої користувачем.

  ПЕРЕВАГИ KRAFT С (КРАФТ С):

  • Високий ККД;
  • Котлова сталь 5 мм;
  • Можливість управління механікою та автоматикою.
  КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ:

  • Котел у зібраному вигляді;
  • Паспорт;
  • Комплект для чищення котла;
  • Колосники;
  • Скидний клапан – 1 шт.
    Click to order
    Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
    Або Ви можете зателефонувати нам
    +380955182814
    Made on
    Tilda