Котли Корді - огляд твердопаливних моделей тривалого горіння

Котли Корді вже встигли зарекомендувати себе як надійні та невибагливі опалювальні агрегати. Тому добрим рішенням для організації автономного опалення житлових та виробничих приміщень можуть стати українські твердопаливні котли тривалого горіння Корді. Вони відрізняються вбудованою функцією повноцінного згоряння різних видів твердого палива (дрів, вугілля, пеллетних гранул, брикетів).
Обладнання цього бренду виконані з якісної котлової сталі з гарною товщиною стінок теплообмінника та корпусу для досягнення повної герметичності та надійності. Виходячи від об'єму приміщення під опалення, можна підбирати пристрій відповідної теплопотужності, щоб зробити роботу обігрівальної системи економічнішою.

Для себе ви можете розглянути двоконтурний котел на твердому паливі фірми Корді. Такий варіант має на увазі додаткову можливість нагрівання води для побутових потреб в окремому контурі.

Подібні агрегати дуже зручні у використанні та можуть стати справжнім порятунком для котеджів далеко від міста, заміських та дачних будиночків. Бренд українського виробника існує на ринку вже понад п'ятнадцять років, за цей час став популярним як на своїй території, так і в зарубіжних країнах. Асортимент включає понад 50 одиниць обладнання.

Переваги котла тривалого горіння Корді

Твердопаливні котли Корді мають цілу низку плюсів:

 1. Ефективна робота з ККД до 92% - це відмінний результат для котлів на твердому паливі, який досягається за рахунок спалювання пального при нестачі кисню. Виходить, що воно спочатку спікається, у результаті відбувається виділення коксового газу, що також спалюється для отримання більшої кількості тепла. Завдяки цьому процесу і менше залишається твердих відходів.
 2. У власника з'являється можливість рідше підходити до агрегату та додавати паливо. Вугілля може горіти при разовому завантаженні до трьох діб, поліна та брикети – до 15 годин. Очищати топку від зольних залишків теж можна рідше.
 3. Твердопаливний котел Корді універсальний, може топитися вугіллям, полінами, брикетами, деревними гранулами. Можна класти в топку тирсу і стружку, однак за умови, що їх загальна маса не перевищуватиме допустимий рівень 30 %.
 4. Опалювач можна з упевненістю назвати екологічним, на вулиці виявляється мінімальна кількість шкідливих викидів.
 5. Довгий термін експлуатації внаслідок використання при виробництві спеціальних сплавів, що стійкі до агресивних середовищ.

Як правило, рідко можна зустріти негативні відгуки про котли Корді. Власники гідно оцінили надійність, легкість обслуговування і можливість легко проводити монтаж системи.

Невдоволення викликає лише низький порівняно із закордонними моделями коефіцієнт корисної дії.
Вартість пристроїв цієї марки варіюватиметься залежно від номінальної потужності.

Асортиментний ряд та популярні моделі

Потужність визначає класифікацію твердопаливних котлів Корді на серії:
 • промислові;
 • котли із варильною поверхнею
 • побутові агрегати потужністю до 100 квт.

Найбільшою популярністю серед споживачів користуються такі чотири моделі пристроїв:

 1. Твердопаливний котел Корді АТВТ на 10 кВт. Відгуки свідчать, що цю модифікацію найчастіше вибирають для маленьких будиночків з одним поверхом та 2-3 кімнатами. Обладнання працює економічно, практично не потребує витрат на обслуговування. Якщо все правильно спроектувати, можна навіть не встановлювати циркуляційний насос і турбований димохід. Коли приміщення невелике, можливо достатньо і природних фізичних законів для нормального функціонування системи.
 2. Котел на твердому паливі Корді з потужністю 14 кВт потужніший, тому легко впорається з обігрівом більших будинків. Його встановлюють у невеликих двоповерхових спорудах, тільки в даному випадку придбання циркуляції насоса обов'язково. Щодо димаря: можна залишити і природну вентиляцію, якщо погодні пристрої труби та умови регіону дозволяють.
 3. Пристрій на 16 кВт - це найоптимальніший варіант для багатьох. Котел опалює будинки середнього класу, більшу частину приватних будівель країни. Технічні характеристики відмінно підходять для необхідних кордонів, тому жодних проблем із експлуатацією не передбачається.
 4. Найпопулярнішою є модель з двома контурами (під опалення та ГВП). Твердопаливний агрегат 20 кВт підійде для великого будинку або опалення офісів. У великих приміщеннях оптимальна температура повітря завжди буде. Для якісної роботи знадобиться потужний циркуляційний насос і димосос для виведення продуктів, що згоряються.

Правила безпеки під час використання твердопаливних котлів

Перед встановленням класичних агрегатів на твердому паливі, котлів тривалого горіння Корді, не забудьте врахувати низку вимог, які допоможуть уникнути неприємних наслідків. Правила експлуатації:

 1. Монтаж провадиться в окремих приміщеннях. Під час обігріву маленького будинку логічно поставити котел усередині нього.
 2. Котельня повинна оснащуватися димовою трубою та якісною вентиляцією.
 3. Місце, де планується монтаж обладнання, має бути рівним з вогнетривкого матеріалу. Допустимо, бетону.
 4. Труби котла проводять нижче за рівень грунту.
 5. Стик твердопаливного пристрою та димоходу обробляється герметизуючим засобом.

Котел Корді може стати чудовим бюджетним рішенням для опалення. Він простий в експлуатації і не потребує спеціального догляду. Асортименти дозволяє підібрати найкращий варіант для конкретного приміщення.

Який потужності котел тривалого горіння ви обираєте?

Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda