2. Після цього тривають земляні роботи. необхідно вирити котлован під септик,
недорогі котли.3. На дно котловану покладіть 20-сантиметровий шар піщаної подушки.
4. Сформуйте опалубку із оптика. дошки або елементи з осб-плит необхідно надійно закріплювати так як маса конструкції буде значним.
5. Із залізної або склопластикової арматури робиться армуючий каркас.
Пруття, які перетинаються, в'яжеться сталевим дротом. найголовніше, щоб жоден з портів арматури не виходив за межі майбутньої конструкції.
6. Опалубка заливається бетоном. Зверніть увагу на заливку бетоном необхідно провести за один захід. При заливці бетону обробляють вібратором - це робиться для того, щоб заповнити весь об'єм обмежується опалубкою і для видалення повітря.
7. Перекриття конструюють з дощок та металевих куточків, який укладається паралельно. Зверху вкладених елементів застеляють поліетиленову плівку. Після цього проводять армування металевою сіткою. Після того як сформована основа перекриття готово заливають бетоном, бажано зробити це за один захід. Також перекриття можна змонтувати з готових залізобетонних плит, який укладає на стіни септика із зазором до 2 сантиметрів.
8. Котлован засипає піском та ґрунтом. на поверхні залишає тільки труби для вентиляції (висота над поверхнею ґрунту до 2 сантиметрів) та кришки, що захищають горловину камери септика.