Твердопаливні котли тривалого горіння

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок економії за 10 хвилин саме для вашого будинку
Доставка прямо від заводу без націнок
100% окупність котла за 1 сезон
(4-5 міс.)
Відправляємо без передоплати

З ГОРІННЯМ ДО 3 ДНІВ
Дайте відповідь на нескладні питання, і ми порекомендуємо котел тривалого горіння який вам підійде, а при замовленні у нас отримаєте ПОДАРУНОК.
Що хочете опалювати?
Наскільки тепле ваше помешкання?
Яка площа опалювального приміщення?
40
350
Які вікна встановлено?
Бажаєте використовувати твердопаливний котел як:
Які радіатори опалення встановлено?
Чим плануєте топити котел?
Що вам важливо при виборі твердопаливного котла?
Ваше імя
Ваш телефон з Viber
Виробники твердопаливних котлів тривалого горіння України
Великий об`єм топки
Верхнє та фронтальне завантаження
Потужність 8-40 кВт
Товщина сталі 4, 5, 6 мм.
Гарантія 5 років
ЛІДЕР ПРОДАЖУ
Збільшена топка
Потужність 10-40 кВт
Товщина сталі 5мм.
Для приміщень 30-300 м2
Гарантія 5 років
Збільшена топка
Потужність 10-30 кВт
Товщина сталі 4, 5 мм.
Для приміщень 30-300 м2
Гарантія 5 років

Де придбати котли тривалого горіння в Україні

Котли тривалого горіння працюють на всіх видах палива
Дрова
Час горіння на дровах
від 10 годин до 18 годин (в залежності від потужності котла).
Вугілля
Час горіння на вугіллі
від 1 до 2 діб (в залежності від потужності котла).
Пелети
Час горіння від 13 годин до 27 годин (в залежності від потужності котла).
Брикеты
Час горіння від 13 годин до 30 годин (в залежності від потужності котла).
Тріска
Час горіння від 7 до 10 годин.
Солома

Переваги котлів Холмова, про які потрібно знати?

ТРИВАЛЕ, ТЛІЮЧЕ ГОРІННЯ
Всі представлені моделі котлів є котлами тривалого горіння
МИТТЄВА ЧИСТКА
Потрібно просто видалити золу з колосникових грат і завантажити дрова, це займає менше 1 хвилини. При цьому робота котла не зупиняється
ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНИЙ
При використанні котла з системою опалення природної циркуляції для котла не потрібно електричної автоматики і електричних насосів
ЯКІСТЬ ЗБІРКИ
Більшість деталей не зварені, а зігнуті, що зменшує кількість швів в котлі і значно збільшує термін служби виробу
ПРАЦЮЄ НА ВСІХ ВИДАХ ТВЕРДОГО ПАЛИВА
Котел працює на всіх видах твердого палива без конденсату, на природній тязі і циркуляції води
ЗРОБЛЕНО З ЖАРОМІЦНОЇ СТАЛІ
Котел виконаний зі спеціальної жароміцної стали, труби, куточки та інші деталі виготовлений з максимально товстого, якісного металу.

А Ви вже підрахували скільки заощадите на опаленні котлами тривалого горіння?

Замовте БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОРАХУНОК індивідуально для Вашого приміщення!
Як купити котел тривалого горіння з доставкою
Ви залишаєте заявку або телефонуйте по-любому з номерів, вказаних на сайті.
Протягом 10 хвилин наш Менеджер зв'яжеться з вами і допоможе оформити замовлення
Компанія відправляє вам замовлення
БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ
Чи отримуєте свій котел, перевіряєте і оплачуєте.

Котли тривалого горіння в Україні

За допомогою котлів тривалого горіння сьогодні можна вирішувати безліч завдань у сфері ЖКГ та промисловості, а також вирішувати проблеми з опаленням. Вони не вимагають великої уваги, але забезпечують якісну роботу опалення. Вам не доведеться проходити через дорогу та складну процедуру підключення газу.

Серед клієнтів, найбільше зацікавлених у терміні служби виробу, популярні чавунні котли. Для тривалого горіння з даного металу характерна стійкість до корозії, що добре переносить високу температуру. В першу чергу це перший пункт для котлів, так як при спалюванні пального утворюється конденсат із сумішшю оксиду сірки в складі. В результаті сірчаної кислоти, що руйнує стіни топки, утворюється водяна пара.

Є й недоліки – такі котли дуже важкі, їх важче ремонтувати або ж вони коштують дорожче за сталеві.

Якщо ви вирішили зупинити свій вибір на сталевому котлі, то ризик корозії не повинен вас лякати. Для запобігання цьому процесу, можна захистити топки керамічною футеровкою.


Які особливості котлів тривалого горіння?

Велика кількість споживачів скептично ставляться до ідеї придбати котел тривалого горіння, принцип роботи якого для них поки невідомий.

Якщо спочатку люди переходять на котли тривалого горіння зважаючи на дуже високих цін на газ і цілком доступних на дрова, потім стають очевидні і інші переваги - висока автономність, зручність експлуатації.

За принципом дії твердопаливний котел тривалого горіння є простим та доступним для всіх людей, які мають бажання його придбати. Вміст топки спалюється не знизу вгору, як у звичайних котлів, коли гарячі гази проникають вгору і поступово захоплюють нові шари палива. У цьому випадку паливо згоряє зверху донизу, що сприяє зниженню горіння. Зігрівається повітря.

Подача в зону вогню не досягає нижніх шарів, тільки зони високої температури. Після того, як стає прогорів шар, вогонь вже спускається вниз.

Таким чином, в результаті виходить найбільш повне спалювання палива, а також мінімальна кількість сажі та золи.

Стільки однієї закладки в топку котла на твердому паливі вистачить на 7-35 годин роботи, що залежить від вибраного режиму. Такі котли можуть працювати на деревині, торфі та вугіллі.


З чого складається котел тривалого горіння

Ця категорія теплогенераторів спеціально спроектована таким чином, щоби максимально продовжити роботу пристрою на одній закладці палива. У таких казанах велика камера завантаження. У цій галузі паливо горить лише обмеженому обсязі, не поширюючись відразу весь обсяг. Крім того, у котлів тривалого горіння пальне частково згоряє, а частково розлагується внаслідок піролізу. Він призводить до утворення газів, які спалюються за значно більших температур, ніж вихідна сировина.

Розрізняють два різновиди котлів тривалого горіння - циліндричні моделі та шахтні котли на основі конструкції Холмова. Другі називають котлів тривалого горіння верхнього горіння та котлів тривалого горіння із горінням нижнього рівня. Висотний циліндр Стропува складається з вертикально розташованого прямокутного корпусу, який зверху завантажується великий обсяг палива. Поверх палива встановлюється дископодібний розподільник повітря із вертикальною телескопічною трубою.

Не горить лише верхній шар, що знаходиться у безпосередньому контакті з розподільником повітря. Трапляється, що телескопічна труба і розподільник від постійного контакту з високою температурою регулярно виходять з ладу. З урахуванням того, що верхній шар постійно горить, додавати паливо в процесі роботи котла не можна. Тож безперервну роботу Стропуви виключено — треба дочекатися того, як догорить перша закладка, яка наприкінці горить досить слабо. Через це деякий час, до повного розгорання наступної партії палива, система опалення недоотримуватиме тепло.

У нижній частині першої камери відбувається процес теплового розкладання (тління) палива - піроліз. Потім виділяються піролізні гази, які частково згоряють у першій шахті та проникають у другу. На нижньому рівні першої камери розташовані керамічні каталізатори, тут відбувається допалювання піролізних газів.

Основні переваги котлів тривалого горіння

Перший основний плюс котлів тривалого горіння - час його горіння, це і дало назву типу котла. Час горіння обумовлений набагато більшою камерою згоряння, ніж у будь-якого конкурента - в камері одноразово може бути кількість дров на 12 годин горіння. При цьому сам процес горіння в цих котлах не стандартний - зона нагріву, що знаходиться в котлі, не статична та динамічна. Котли тривалого горіння іноді називають котлами тління – цю назву вони отримали через основний режим спалювання дров.

Тут чаїться ще один нюанс – в котлах тривалого горіння температура значно нижче відповідної температуриу конкурентних котлах - піролизних, прямого горіння, напівпіролизних, та інших - низькі показники температури в топці - не тільки сприяють повному прогоранню дров, але й продовжують життєвий цикл котла - чим вища температура, тим швидше котел вигорить.
Чергова перевага - розмір котла, який має вертикальне виконання - вона найзручніша і займає мінімум місця. Такий же котел має потужність 40 кВт і займає лише 75 см в діаметрі.

Котли тривалого горіння не потребують накопичувачів тепла – час горіння дозволяє обійтися без них. Холодогенератори по суті є недорогим задоволенням, але досить громіздким. Матеріал для включення його в систему, також досить не дешевий.

Коли будинок розміром 220 кв. метрів – то з урахуванням втрат будинку (середніх) – достатньо котла на 20 кВт. Недостатньо, але необхідно отримувати гарячу воду від нього - гаряча вода нагрівається окремим приладом - бойлером непрямого нагріву. Потужність теплообмінника такого приладу не менше 15 кВт і виходить, що для нагрівання будинку і бойлера одночасно необхідна сумарна потужність 35-40 кВт. При використанні гарячої води цикл горіння буде вдвічі більше - і ніяких втрат ефективності. Це ще одна перевага казанів тривалого горіння.

Також дуже важливо правильно спроектувати саму систему опалення – адже не тільки від котла залежить ефективність, а й від системи перенесення тепла – чи здатна вона донести тепло у потрібне місце чи воно розтане дорогою? Для нас це питання якості проектних робіт, і ми не рекомендуємо використовувати недосвідчених монтажників.

Висновок - вартість котла тривалого горіння невисока, але значно нижча порівняно з конкурентними пропозиціями. Ви не тільки заощаджуєте гроші, місце для встановлення, ви ще й заощаджуєте свій час на обслуговування котла. На сьогоднішній день котли тривалого горіння можуть бути інтегровані в існуючі системи, але краще використовувати професійні монтажники.

Рекомендації і досвід експлуатації котлів тривалого горіння

Більшість власників твердопаливних котлів не приділяють уваги особливостям експлуатації пристрою, обмежуючись необхідними процедурами обслуговування агрегату. Дуже важливо зрозуміти те, що навіть незважаючи на свою простоту використання твердопаливні котли є складними пристроями. Вони повинні бути не тільки обслуговуються згідно з вказаними інструкціями та регулярно проходити профілактичний огляд фахівцями.

Для загальних рекомендацій щодо експлуатації твердопаливних котлів тривалого горіння котлів, одним із головних пунктів є підготовка димоходу. Незважаючи на точку зору, тонкостінні труби не поступаються трубам з товстими стінками, швидше навпаки, через більш тривалого прогріву стінок труби може утворюватися конденсат і накопичуватися сажа. Перш ніж запустити котел, рекомендується перевірити димохід і в разі потреби почистити його від бруду. У майбутньому бажано проводити чистку димоходу хоча б один раз на два місяці.

Основний момент у використанні пристрою - завантаження палива та чищення. Для забезпечення доступу кисню та кращого горіння, завантажуючи паливо, важливо звертати увагу на те, щоб воно розташовувалося нещільно.
Теплогенератори на твердому паливі потребують регулярного чищення, яке повинно проводитися тільки після того, як конструкція повністю охолоне. Очищення здійснюється за допомогою спеціальних інструментів, що входять до комплекту агрегату. Надлишок попелу на колосникових гратах може служити засобом природної теплоізоляції і продовжити термін життя деталі.

При першому включенні ви відчули неприємний запах, не варто хвилюватись про справність пристрою. Для виготовлення металу в процесі виробництва метал обробляється спеціальним маслом, яке при горінні видаватиме специфічний запах. Не забувайте про головне правило експлуатації котлів тривалого горіння – перша протопка повинна здійснюватися протягом години на максимальній потужності за умови гарного провітрювання приміщення.

Відповідно до інструкцій, правильне використання котлів допоможе вам не тільки ефективно витрачати енергію та повністю убезпечити себе від виникнення небезпечних ситуацій.
Гарантуйте, що ви отримаєте якісну консультацію від фахівців, які здійснюють монтаж та налаштування пристроїв. Ці цінні поради щодо експлуатації дозволять вам забезпечити безпечну та ефективну роботу вашого пристрою.

Які бувають виробники котлів тривалого горіння?

Компанія Центр тепла пропонує купити котел шахтного типу в Україні з гарантіями від виробників. Ми співпрацюємо з двома перевіреними виробниками. Наші партнери:
 • Zubr;
 • Ідмар;
 • Ретра;
 • Маяк;
 • Bizon
Кожен із цих виробників пройшов сертифікацію, відмінно зарекомендував себе у тисячах домашніх господарств.
А чому варто купити котел тривалого горіння?
 1. Економія коштів. У казані економічніше газове опалення. На опалення будинку за рік ви витратите приблизно в 2-3 рази менше.
 2. Прискорена окупність. Купуючи котел тривалого горіння, ви можете розраховувати на повернення коштів за рік.
 3. Довговічність та надійність. Термін служби різних моделей котлів становить від 20 років і більше

  Чому саме у нас можна вигідно купити котел триваллого горіння в Україні?

  Близько сотні компаній та виробників пропонують котли та інше опалювальне обладнання в Україні. Чим вигідне придбання твердопаливного котла тривалого горіння в Україні? У нас є кілька причин:

  • Приємні ціни. Ми співпрацюємо з виробниками та надаємо найкращі умови покупки.
  • Продукція найвищої якості. На кожний котел тривалого горіння є технічна документація, яка підтверджує її відповідність стандартам якості та безпеки.
  • Є широкий вибір. Котли з водяним колосником, різними типами регуляторів тяги та різною потужністю.
  • Безкоштовна доставка. Наші клієнти вирушають у Дніпро, Кривий Ріг та Запоріжжя, Миколаїв, Одесу, Черкаси та інші міста України.
  • Покупки у кредит. Ви зможете придбати казан тривалого горіння за кілька платежів. Іноді це буде вигідно, особливо, якщо ви хочете швидко перейти на тверде паливо незадовго до початку опалювального сезону.
  • В наявності додаткові комплектуючі до котлів. У нас є все, що потрібно для встановлення, обслуговування та експлуатації котлів у вас вдома.
  • Консультування. Коли ви відчуватимете труднощі при виборі моделі або супутнього обладнання, наші фахівці допоможуть вам прийняти правильне рішення і зробити максимально корисну покупку.

  Ціни на твердопаливні котли тривалого горіння

  Ціна котла тривалого горіння залежить від його потужності. Чим більша потужність та розміри котла, тим він дорожчий. Для того, щоб купити твердопаливний котел тривалого горіння в Україні уточніть точну площу приміщення, що обігрівається, і стан ізоляції.

  Завдяки цьому ви можете вибрати марку та модель котла, які підійдуть для обігріву вашої оселі, дачі, гаража або майстерні.

  У нашому каталозі ви знайдете котел тривалого горіння, який може компактно розміститися у вашому будинку і легко встановити опалювальну систему з мінімальними витратами на його обладнання.

  Безкоштовна доставка котлів тривалого горіння по Україні

  Крім того, всі замовлення, зроблені в Центр тепла, будуть доставлені по Україні абсолютно безкоштовно. Ви маєте можливість отримати замовлення у відділеннях Нової пошти, обладнаних для прийому великогабаритних вантажів. Працюємо з іншими компаніями з доставки вантажів по Україні.
  Купити твердопаливний котел тривалого горіння в Україні можна через сайт та онлайн.

  Виробники котлів тривалого горіння

  Внаслідок високого рівня цін на газ та інші енергоносії в Україні з'явилося багато виробників котлів тривалого горіння. При цьому робити все намагаються як і великі заводи, які мають великі виробничі цехи, так і майстри на всі руки, які мають сарай-гараж та зварювальне обладнання.
  Якщо ви хочете купити котел тривалого горіння від компанії, зверніться до неї. Ми працюємо з виробниками твердопаливних котлів тривалого горіння, які дорожать своєю репутацією та брендом, виробляють якісні котли тривалого горіння, надають гарантію та піклуються про своїх замовників.

  Товщина стінки котла тривалого горіння

  Ми порівнюємо теплові котли тривалого горіння різних виробників. Насамперед, ми звертаємо увагу на вагу котла. Впевнені, що якщо вага котла тривалого горіння до 140 кг, ні про яку товщину сталі 4 мм не може йтися.
  Вибирайте твердопаливний котел тривалого горіння із товщиною сталі 5 мм.

  Увага. При цьому виробники роблять елементи, що контактують з високими температурами з товстих жаростійких сталей, а інші деталі виробляються з менш товстої сталі. З іншого боку, ціна котлів тривалого горіння значно нижча і ефективність цього не страждає.

  Розрахунок котла тривалого горіння.

  Наприкінці наведемо приклад розрахунку тривалості горіння однією завантаженні. Якщо взяти за основу гідравлічний піролізний котел тривалого горіння потужністю 40 кВт, то обсяг паливної камери 0,4 м.куб (400 літрів). У таку камеру можна завантажувати дрова із дуба приблизно 200 кг.

  На 1 кг дров можна розраховувати на 3,3 кВт теплової енергії з кілограма дров. Тож це з урахуванням ККД котла. Якщо ми спалюватимемо весь обсяг, то отримаємо 660 кВт.

  Припустимо, що в середньому на день ми відбираємо 30 кВт. Працюємо по 660/30 = 22 години.
  При використанні вологої тріски час горіння становитиме 8-12 годин залежно від породи та фракції.

  Котли тривалого горіння на твердій паливній сировині справді існують. Не вірте на слово рекламі, а перевірте характеристики і параметри котла тривалого горіння. На ці прикмети, які мали котли тривалого горіння:

  • Якщо обсяг паливної камери великий, то й кількість палива має бути більшою: порахуйте скільки кілограмів дров або іншого палива можна завантажити в котел відразу за 1 раз.
  • Газовий котел з камерою допалювання піролізних газів забезпечує майже повне горіння і має високий ККД: це дозволяє отримати максимальну кількість калорій з палива.
  • Електронні датчики температури води та димових газів контролюють процес горіння, визначають який об'єм повітря подати для оптимального процесу горіння та не допускати перевитрати палива марно
  • У теплообміннику стінки чисті – без сажі та дьогтю – це забезпечує ефективну передачу тепла від гарячих газів до гарячої води.

  Які плюси мають котли тривалого згоряння?

  • Можуть працювати на одному завантаженні довше, ніж інші.
  • Можна контролювати згоряння без втрати ККД.
  • Також - екологічні, мають мінімальні викиди в атмосферу, через досконале згоряння.
  • Є можливість горіння на будь-якому паливі, яке легко знайти у певному регіоні.
  • Безпека обслуговування.
  Це котли, які ідеально підходять для приміщень віддалених від централізованої системи опалення. Вони абсолютно автономні.

  Паливо для тривалого згоряння може бути використане будь яке: дрова, вугілля та торф, пелети або тирсу. Залежно від потужності агрегату завантаження палива може бути до 35 годин.

  Недоліки твердопаливних котлів тривалого горіння

  Головний мінус твердопаливних опалювальних котлів – це короткий час роботи від однієї закладки. У топці згоряє паливо прогоряє протягом 2-3 годин. Для забезпечення тривалої роботи котли на дровах тривалого горіння мають особливу конструкцію, яка збільшила час автономної роботи до кількох діб.

  В основі дії котла опалення, тривалого горіння лежить здатність деревини окислюватися під впливом високої температури та обмеженого вмісту кисню. Принцип роботи дров'яного казана обігріву, тривалого горіння.
  Дерево обвуглюється, тому що в ньому багато диму, що ускладнює доступ кисню. Велика кількість CO.

  Що за вигода покупки твердопаливного котла

  На даний момент кожен покупець, який бажає придбати подібне обладнання, оцінює економічну вигоду такого вкладення. Як тільки враховується вартість газу, то твердопаливні котли стануть найвигіднішими покупками. Як сировину можна використовувати не тільки деревину, але також вугілля та торф'яні брикети. Незважаючи на це, користувачі можуть вибрати найбільш економічний варіант палива для опалювального котла.

  Тому варто купити твердопаливний котел. Вважається, що деревина як паливо відноситься до категорії відновлюваних ресурсів. За допомогою цього можна відрізняти твердопаливні котли від дизельних або газових моделей. Для стабільної роботи пристрою обв'язка твердопаливного котла повинна бути виконана працівниками з відповідними навичками. Котел тривалого горіння можна придбати онлайн або зателефонувавши за доступною ціною.

  Для покупки обладнання рекомендується прочитати відгуки, вивчити характеристики та параметри моделей. За консультацією до співробітника компанії – менеджер допоможе підібрати модель відповідно до ваших потреб та бюджету.
  Click to order
  Total: 
  Ваше имя
  Введите свое имя
  Телефон
  Введите номер телефона
  Made on
  Tilda