21 ідея використання склоблоків в інтер'єрі

Склоблоки це один із недооцінених декоративних матеріалів. так як у багатьох залишилися спогади про старі склоблоки, які вироблялися в СРСР, а саме однотипні склоблоки, які використовувалися як "декорація" в лазнях, лікарнях, туалетах.
Завдяки ідеальній геометрії та повітряній подушці склоблоки мають гарні теплоізоляційні властивості та звукоізоляційні якості.
З них можна формувати віконні блоки та перегородки усередині приміщень. Головна умова – не економити на якості.
Краще купити склоблоки гарної якості які будуть радувати вас довгі роки, ніж, довгі роки шкодувати про те, що заощадили, і наприклад вибрали панелі.
Переваги склоблоків
 • Стінка, зібрана з таких цеглинок, буде пропускати світло. Для прозорих блоків показник пропускання світла дорівнює 80 відсоткам, а у матових він становить близько 50. Рифлені та кольорові деталі можуть пропускати від 30 до 50% світла.
 • Скло - негорючий матеріал, який зможе витримати вплив відкритого вогню до однієї години, крім того, він вологостійкий.
 • Пустотілі вироби здатні покращити звукоізоляцію приміщення та підвищити його теплоізоляцію.
 • З блоків можна скласти внутрішньокімнатні перегородки, стіни або використовувати їх для будівництва фасадів.
 • Доглядати створену поверхню дуже просто – достатньо мати засіб для догляду за склом.
  Недоліки склоблоків
  • Досить висока вартість. Матеріал точно не можна назвати дешевим і для бюджетного ремонту не підходить. Особливо це стосується різновидів склоблоків із додатковим декором у вигляді різноманітних вставок.
  • Терміни зведення навіть невеликої перегородки будуть дуже значними, тому що за один раз можна укласти обмежену кількість рядів.
  • Для створення стінки або перегородки необхідно мати хоча б мінімальні знання в області зведення стін з цегли
  Завдяки різноманітності форм при монтажі перегородки зі склоблоків, в останньому ряду застосовуйте блоки із закругленими або округлими формами. У такому випадку перегородки матимуть закінчений вигляд і при цьому будуть безпечні та функціональні.

  Склоблоки в інтер'єрі ванної кімнати

  Створюючи напівкруглу перегородку у ванній кімнаті, яка відокремлює душову від решти простору у ванній, ви отримаєте світле та затишне приміщення.

  При комбінації прозорих матових та тонованих поверхонь зі склоблоків при монтажі перегородок зможете кардинально виділити та неповторно прикрасити інтер'єр.

  Використання склоблоків різних розмірів дозволяє комбінувати їх для втілення ваших найсміливіших і неповторних ідей, які додадуть унікальність вашому приміщенню.

  Приклади використання склоблоків в інтер'єрі ванної кімнати

  Склоблоки в інтер'єрі вітальні

  Оригінальності та практичності додадуть конструкцій зі склоблоків та в оформленні чи зонуванні вітальних кімнат.

  Зверніть увагу, що барна стійка зі склоблоків буде виглядати досить ефектно, особливо якщо застосувати декоративне підсвічування.

  Приклади використання склоблоків в інтер'єрі вітальні

  Створивши міжкімнатну перегородку зі склоблоків на сходах, отримаєте відчуття легкості та невагомості, і до того ж напівпрозора споруда наповнить приміщення сонячним світлом.

  Приклади використання склоблоків в інтер'єрі сходів

  Експлуатація котлів тривалого горіння
   Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
   Або Ви можете зателефонувати нам
   +380955182814
   Made on
   Tilda